Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami kezd elromlani bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami kezd elromlani bennem?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 15 éves fiú vagyok aki egy kicsit érzelmes de viszont szeretet hiányos! A nagypapámmal élek és senki más sincs az öregen kívül és sajnos ő is már kezd gyengülni! A lényeg hogy megtetszett egy lány de önbizalmam egyenlő a nullával mert gyenge is vagyok és rengeteg más fiú hogy is mondjam az erősebbek megvernek és nem tudok ellene tenni semmit! 190cm magas létemre 55-60 kg vagyok. Ez is rá dob egyet az önbizalmam ellen! :( Ti mit tennétek ilyen esetben? Nagyon szomorú vagyok hogy nem tudok mit tenni mert mindenki csak sérteget bánt és már lelkileg összeroppantam :( Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2014. jan. 10. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitartas testverem :(( ennyit lehet mondani:(
2014. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát próbálok! Csak tudod mi a baj manapság az emberekkel? Hogy én mindig is kedves, segítőkész meg barátságos voltam mindig mindenkivel és mégis így ver a sors! :( Azért köszönöm a biztatást! :)
2014. jan. 10. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ez a probléma, hogy túl kedves, segítőkész stb..voltál.

Az ilyenekre mindig rászállnak. Néha bizony ki kell nyitni a szánkat és a sarkunkra állni.

2014. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:P Sokáig voltam hasonló cipőben most sportolok az egóm teljesen egészséges most én is kedves voltam ill. vagyok is de annyiszor hátba döftek hogy mostmár sokat változtam és ahogy észrevettem magam egyre többet tolakodok káromkodok stb... mindennek meg van az ára te döntöd el melyik a jobb nekem ez az utam te is álaszd ki a tiedet sok sikert :)
2014. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ezeket a dolgokat amiket írtatok semmi jó sem származott belőle sajnos! :( Csak több és erősebb verések meg kigúnyolások! :(
2014. jan. 10. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teljes mértékben meg tudom érteni, azt amit írtál. Sajnos az emberek meglehetősen bunkók, és benned látják, hogy jótét lélek vagy, s igényled a szeretetet. De ahelyett, hogy azt adnának, inkább bántanak (szóban s másképp).

Állj a sarkadra, s mutasd meg, hogy nem vagy egy gyámoltalan boxzsák. Nem azt mondom, hogy üss vissza (az erőszaknak nincs értelme), hanem azt, hogy próbálj meg ellenkezni, olyat mondani, mely után nem tudnak mit szólni. Hadd lássák, hogy te is ember vagy!



Nekem nagyon szimpatikus vagy, s az is, hogy nagypapáddal élsz. Értékes ember vagy, s maradj is ilyen a jövőben! S hidd el, megtalálod majd a helyedet, s találni fogsz másokat, akik megbecsülnek! :-)


"Nem lehet vége, addig amíg nem jó."


Én nagyon szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd. Ja és én 190 cm vagyok :D



21/F

2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már találkoztam egy lánnyal aki adott egy pici erőt ahhoz hogy vissza szóljak és ne csak egy gyáva ember legyek! Most az előző hónapokhoz képest sokkal jobb a helyzet!
2014. jan. 20. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!