Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összekavarodtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összekavarodtak bennem az érzések, és körülöttem az események. Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Egy fiú belém esett, akit én gyűlölök. Megtetszett egy fiú, aki alig vesz észre (ő az egyetlen, akivel nem beszélek, mindenkivel tök jóban vagyok...). És van egy fiú, akit inkább csak barátomnak szeretnék, de ő többet is akar, én viszont nem... Hagyjam mindet a francba, és zárjam ki a külvilágot egy kis időre?

Az a baj, hogy ha meglátom azt a fiút, aki belém van esve, akkor rögtön el akarok bújni, hogy csak ne vegyen észre...

Ha ránézek arra, akibe beleestem, akkor megborzongok, és megremeg a lában...

Viszont az a fiú, aki többet akar... mindenről ő jut az eszembe, pedig tényleg nem akarok semmit...

Egyszerűen nem értem magam, mit csináljak?

Kérlek segítsetek!


2013. dec. 19. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem b asszál be hétvégén! Mint a többi tini 3,14csa. És majd kavarsz egy 4. emberrel, biztos ami biztos. :)
2013. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy időre hanyagold a fiúkat.
2013. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se értelek.Válaszd azt aki láttán megremeg a lábad és nyomulj rá!:>D Remélem én vagyok az a szerencsés
2013. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!