Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz nem soká egy pasi névnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nem soká egy pasi névnapja, szeretnék neki irni mert lajkolgatunk facebookon egymasnak de nem ir egyikőnk se tudom semmit nem jelent, de kezdhetem az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Látásbol láttam párszor élőbe, nekem bejön de én nemtudom bejövök-e neki 20 év körüli, és nemtudom van e barátnője mert ha igen elég kinos:D

Arra gondoltam felköszönteném levélben névnapja alkalmabol utana kérdezzem meg miujsag van vele és kezdjünk beszélgetni vagy hogyan hogy ne legyen tul feltűnő?:D és az elköszönésnél irhatnam remélem beszélünk még?

segitsetek kérlek:)


2014. jan. 10. 21:21
 1/1 lio77 ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked hogy az első beszélgetést inkább személyesen,ha megoldható:) Tudom az ember chat-en bátrabb,de személyesen legalább rögtön el is tudod dönteni hogy milyen,tetszel e neki.:) Mivel nem beszéltetek még soha így gyakorlatilag bármivel kezdheted a beszélgetést:D Sok sikert
2014. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!