Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogyan-mivel oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan-mivel oldjátok meg az intim szőrtelenítést? Férfiak! Nektek mi jön be jobban, (csupasz, fazonos, vagy)?

Figyelt kérdés

Első alkalom előtt állok...

Eddig borotvát használtam, de az után rögtön elkezd újra nőni a szőr, meg sajnos van hogy kipattogok... Gondolom a férfiak sincsenek nagyon oda a "borostáért". Vagy akkor, és ott már nem számít?

Szőrtelenítő krémek mennyire jók? A gyantától kicsit tartok...


2014. jan. 11. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a gyanta, bár azt szerintem csak szakemberrel érdemes csináltatni, igaz, hogy fájdalmas, de pár hetente elviselhető. Én borotvát használok, utána mindig hintőporozok, így próbálom megelőzni a kipattogzást, sajnos nem mindig sikerül, nekem ez a legegyszerűbb szőrtelenítési módszer. A szőrtelenítőkrémmel kapcsolatban fenntartásaim vannak, egyszer próbáltam, véletlenül a nagyajkaim belső felére is jutott és égetett nagyon, meg egyébként még a lábamról sem viszi le sose maradéktalanul a szőrt.
2014. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én borotvával csinálom. Nincs az a pénz, amiért én legyantáztatnám onnan. És nem csak a fájdalom miatt, most őszintén, az, hogy egy idegen emberrel leszedetem a bikinivonal mentén, az mind szép és jó, na de én az ajkak környékéről is szedem, na azért ott nekem senki idegen ne nyúlkáljon!

Amúgy meg ha van egy kis borosta, az még nálam egyik párkapcsolatban sem jelentett gondot. Nem zavart senkit. Amúgy meg ha szőriránynak megfelelően szőrtelenítesz és utána lekezeled a bőrfelületet, akkor lecsökkented jóval a kipattogás lehetőségét.

A krémekről meg annyit, hogy egyszer használtam a lábamnál szőrtelenítő krémet, hát semmit nem ért. Nem vitte ki abszolút a szőrt a lábamról, amin egyébként sokkal kevésbé és ritkábban és nem is olyan erősen nő a szőr, mint intim tájékon. Szóval intim tájékon gondolom még annyit se ért volna.

Amúgy nem teljesen csupaszra csinálom.

2014. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is az volt a gondom, mint neked a borotvával kapcsolatban, ezért elmentem egy kozmetikushoz, akit már régóta ismertem, és tudtam, hogy remekül dolgozik.

Az első alkalom nem volt egy leányálom, a borotválás miatt erősek voltak a szőrszálak, sok helyen kis vérpöttyök is maradtak a szőr helyén (nem a bőr szakadt fel, a szőr volt erős), de utána nagyon örültem, hogy elmentem, mert sokáig maradtam sima és selymes. Téli időben kb. 4-5 (ritkán 6), nyári időben 3-4 hét alatt nő vissza annyira a szőr, hogy ismét gyantázni kelljen.

Nagyvonalúan fogalmazva: gyantával havi egy alkalom mindent megold, és csak az első két alkalom fáj nagyon, utána már könnyebb lesz, mert gyengül a szőrszál. Én mindenképp a gyantát ajánlom, de csak akkor, ha ismersz jó szakembert! A zsákbamacskában ne bízz!

2014. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig borotvát használtam, de az kb. a legrosszabb megoldás. Szinte rögtön visszanő, kipattog, nekem néhány év alatt elég csúnya lett a bőröm is tőle.

Szőrtelenítő krémet intim tájékon nagyon nem ajánlott használni. Kémiailag bontja a szőrt, de sajnos a bőrt is! Elég komoly károkat okozhat, ráadásul ha érzékeny területre kerül, akkor utána lőttek az élvezetes szexnek..


Mostanában a gyantát preferálom. Kozmetikushoz nem megyek, nem mintha zavarna, hogy lát (a nőgyógyász is lát, nagy ügy), de drágának tartom. Ezért inkább magamnak csinálom, egy teljes láb+intim gyantázás megvan egy órán belül. Bár ehhez azért kellett némi gyakorlat, először 3 órát szerencsétlenkedtem, aztán feladtam :D


A férfiak egyébként ritkán csinálnak problémát a kipattogásból, a borostából más inkább. De ha közvetlen a találka előtt borotválod le, azzal nem lesz gond.

Hosszútávon, főleg együttéléskor viszont szerintem a gyanta ezerszer jobb :)

2014. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázni szoktam.
2014. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
Nekem a természetes szőrzet tetszik páromon. Persze a bikinivonalát szőrteleníti, de az sem baj ha elfelejti. 26f
2014. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jan. 11. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak rövidre vágom.


A borotva nálam teljes kudarc. Pár nap után kipattogzik az intim részem és fáj a bugyi viselése is. Nem élek vele gyakran. Arról nem is beszélve, hogy sokáig nem lehet élvezni a hatását.


A szőrtelenítő krémet egy ideig használtam, de olyan mintha pár milisre vágnám a szőrt és nagyon fáj.


Gyantát meg nem próbáltam, mert nem ismerek kozmetikusokat. Olyat meg pláne nem akiben megbíznék.

A cukorgyantát használom egyedül bikinivonalra de ennyi.


Maradt a rövidre nyírás.

2014. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, így hát csak annyit tudok hozzászólni a témához, hogy én csupaszon szeretem. :)
2014. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!