Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Megfejtettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Megfejtettem a gondolkodásotokat?

Figyelt kérdés

Úgy sejtem, hogy igen. :D (Tisztelet a kivételnek!)

De a legtöbbet közületek idegesíti, ha vállalni kell a felelősséget a tetteiért, ha be kell látnia, a hülyeségével eltolta a kapcsolatot, ha rá kell döbbennie, hogy a lány, akit hülyített nem is olyan buta, mint gondolta, ezért végeredményben nem sikerül megfarkalni a hölgyet. Magyarán nem éri el, amit akar.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 11. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden embert idegesíti ha nem éri el amit akar,cicus.
2014. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor fontos akkor elérem. hülyíteni? nincs erre energiám
2014. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Felek, szuk lesz az a mintavetel, ami alapjan igyekszel levonni a kovetkezteteseidet.


Egyebkent te magad is beleirod a kifejtos reszbe, hogy vannak kivetelek, magyarul nem, igazabol nem hat a revelacio erejevel, amit irsz, maximum rajottel arra, hogy vannak emberek (ferfiak es nok egyarant), akik nem kepesek felelos felnottkent viselkedni, vannak, akik viszont igen.

2014. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Úgy sejtem, hogy igen. :D (Tisztelet a kivételnek!)

"De a legtöbbet közületek idegesíti, ha vállalni kell a felelősséget a tetteiért, ha be kell látnia, a hülyeségével eltolta a kapcsolatot, ha rá kell döbbennie, hogy a lány, akit hülyített nem is olyan buta, mint gondolta, ezért végeredményben nem sikerül megfarkalni a hölgyet. Magyarán nem éri el, amit akar.

Előre is köszi a válaszokat!"


pont a nők nagy részére igaz,h képtelen vállalni a felelősségét a tetteiért. na jó sztem én is passzolom, nekem sincs energiám most megint magyarra fordítani a női nyelvet, meg fél óráig bogozgatni,h most pontosan miről hadoválsz.

2014. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként bátorkodom leírni a véleményem, ami a következő: az életben nem fogja senki megfejteni a férfiak gondolkodásmódját, ugyanúgy ahogy a férfiak sem a nőkét! Miért? mert minden ember más, különböző felfogásmóddal, tapasztalattal, szokásokkal, egyéniséggel... ;)
2014. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen ellentmondasz magadnak, kérdező:


"ha be kell látnia, a hülyeségével eltolta a kapcsolatot"


"hogy a lány, akit hülyített nem is olyan buta, mint gondolta, ezért végeredményben nem sikerül megfarkalni a hölgyet"


Egyszer azt mondod, hogy komoly a kapcsolat a fiú szerint, másszor meg azt, hogy nem.


Nem tudom mi olyan rohadt nagy megfejteni való van a férfiakban. Szexelni akarunk. Jó sokat. Sokan minél több nővel, amennyivel csak lehet, másoknak meg elég csak egy nő. Meg van olyan, aki néha úgy gondolja elég neki egy, de aztán később még több nővel akar.

2014. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a nagy megfejtés? A férfiakat idegesíti, ha nem érik el, amit akarnak. A nők pedig tapsikolnak örömükben, vagy mi?
2014. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Némelyik nő azt hiszi, hogy marha okos, és sikerült megfejtenie a férfiak gondolkodását.

Ki kell ábrándítsalak, ez egy hatalmas tévedés.

Ti nők azt hiszitek, hogy a férfiakat csak a szex mozgatja, hogy minden gondolatuk csak a szex körül forog.

Pedig ez nem így van.

Rengeteg egyéb dolog is van a férfiak fejében, más is foglalkoztatja őket.

Például igen sokszor gondolunk a sörre is.

2014. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ilyen szintű általánosítást csinálni nagy pofátlanság, én is ismerek sok r1bancot, mégis tudom, hogy nem minden nő r1banc
2014. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

„Teljesen ellentmondasz magadnak, kérdező:”


ezért kell ráhagyni. vmi frappáns dolgot akart írni, és mint általában a nők, már a kifejtésnél belezavarodott és ellentmondásba keveredett. ezért írtam,h kb. órákig kell majd bogozgatni,h pontosan mire is gondolt.

2014. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!