Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket miért zavarja ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért zavarja ha egy másik nő sok férfival lefekszik és élvezi az életet?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell az ilyen lányokat kinézni, kiutálni pl az iskolából, vagy munkahelyről. Most ezen mi fáj a többi nőnek? Mit árt vele nekik? Azt még megértem ha a pasik elítélik és nem akarnak vele kezdeni, de a nők miért ne barátkozhatnának vele? Szimplán irigyek rá, hogy őt nem érdeklik az ilyen erkölcsös elvek, hanem meri élvezni az életet?
2014. jan. 11. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért nézik le, mert az ilyesfajta riherongyoknak nincsen tartása.
2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem titkon ők is erre vágynak, csak nem merik megtenni, vagy már öregek és nincs rá sok lehetőségük, ezért vezetik le a saját feszültségüket gyűlölködéssel.
2014. jan. 11. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem. A magam nevében beszélve, nő létemre én nem feltétlenül nézem le őket. Ahhoz bizonyos személyiség is kell, hogy gyűlöljek valakit. Maximum azon gondolkozom el, hogy az ilyen nő/lány miért ilyen szeretethiányos.
2014. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem titkon ők is erre vágynak, csak nem merik megtenni, vagy már öregek és nincs rá sok lehetőségük, ezért vezetik le a saját feszültségüket gyűlölködéssel."


Hát cicavirág, én sosem vágytam arra titkon, hogy k**va legyek. 23 éves létemre öregnek sem tartom magam és lehetőségem lenne, de nem élek vele, mert 7 éve van barátom akitől megkapom amire szükségem van, így nem kell másnál keresnem. A másik meg az, hogy az ilyen nőknek nincs tartásuk, nem érdekli őket, hogy a kiszemelt "áldozatnak" van barátnője és akkor is nyomulnak a pasasra...Nem egy csajt kellett levakarnom a páromról buliban...Szóval ennyi a válaszom. Én ezért nézem le őket...Arról meg nem is beszélve hogy 10 ilyen nőből 8 rinyál, hogy miért nem kell a pasiknak kapcsolatra, miután kiélték magukat (Ismerek is ilyen csajt)...Hát vajon miért?! Kutyából nem lesz szalonna...

2014. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert többet szexelnek, mint ők :D


Vagy mert a férfiközpontű, nőhibáztató társadalom sikeresen kimosta az agyukat, mondván, a nők számára a sok szex nem jó dolog, ugyanakkor a médiából meg azt hallják folyamatosan, hogy a szex csodálatos dolog, és a két ambivalens infóval nem tudnak mit kezdeni, ezért meg vannak rekedve a középúton, mert a szex számukra vagy nem olyan jó, vagy nem olyan fontos, mint ahogy tanították.

2014. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Engem srácként zavar, és ha módomban állna ki is rúgnám a munkahelyéről, ha a főnöke lennék. Ha ennyire szereti a f**zt akkor menjen főállásba csinálni, van rá lehetőség.

Ez rég nem az élet élvezetét jelenti, hanem szimplán a k**vaságot, vagy Te hogy gondoltad azt, miszerint az élet a szexben merül ki?

21/F

2014. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy nőnek legyen tartása... Senki nem szereti az egyéjszakás ribizliket, ők tényleg csak egy lyuknak és egy skalpnak számítanak az őket meghódítók és az egész társadalom számára.
2014. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából én sem értem, hogy bárkit bármiért, és itt nem csak erre az egy témára gondolok, aki amúgy senkinek nem árt, csak máshogy éli az életét, mást szeret, más dolgokat tart fontosnak, nem olvad bele a tömegbe, miért kell bántani. Sajnos az embereknek merem állítani, legalább a 90%-a így áll hozzá.

Engem nem érdekel, hogy hány kalandja volt valakinek, nekem is volt egy-kettő, nem mondhatnám, hogy sok, de előfordult. Természetesen egyedülállóként egyedülállóval. De ha velem nem történ volna ilyen, akkor sem zavarna mások magánélete, ha emberileg megértjük egymást.

2014. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha az ilyenekkel nem értenek egyet rögtön az irigységet vágják hozzánk. Annyira tipikus :D Hát képzeld én is sokkal lefekhetnék mégsem teszem, mert nem a testiség az első szempont nálam. Vannak elveim és képzeld így is boldog vagyok. Tagadni se tudnám, hogy szánalommal nézek azokra akik nem látnak tovább a szexnél és a külsőnél. Bocs.
2014. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
hát én spec el nem ítélem, csak azt nem szeretem, ha ez alapján lövik be az egész női nemet:(
2014. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!