Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Undorító az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Undorító az ha egy nem helyes fiú ad puszit?

Figyelt kérdés
Nem szoktam lányoknak puszival köszönni. Én nem megyek oda hogy puszit adnak neki ha találkozunk és ő se, bár a társaságban igazából nem is szoktam lányokkal beszélgetni. Ez azért nem olyan alap mint a kézfogás, mert ha odajön egy fiú akkor alapból kezet fog vele mindenki. Viszont nem adnak a fiú és a lány egymásnak puszit mindig, legalábbis és csak köszönök nekik.
2014. jan. 11. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy olyan fiú ad puszit, akivel nem vagyok olyan viszonyban, az a gáz.

Ha közvetlen, baráti viszonyban vagyok vele, akkor adjon puszit, mit bánom én, hogy néz ki, csak ne nyivákoljon nekem, hogy a barátzónába zavartam, mert a fejére gyújtom a fedorát.

2014. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző, nem értelek. Miért kell egy puszihoz olyan közeli viszonyba lenni? Találkozásnál fiúknak kézfogás, lányoknak puszi. Szerintem.
2014. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok puszilkodós fajta. Személyes véleményt mondtam. Biztos sok lány van, aki szereti a puszikat, én csak a páromtól szeretem.
2014. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bemutatkozáskor szoktam puszit adni, egyébként nem igazán. Nem akarok senkit se kellemetlen helyzetbe hozni.
2014. jan. 11. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
max a 18 év alatti plázacicáknak undoritó..
2014. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam helyes fiúnak, az én puszimtól még sem undorodott egyik lány sem..:))
2014. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!