Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó úgy összejönni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úgy összejönni valakivel aki iránt semmit nem érzek, közben mást szeretek, valakit akinek barátnője van, és így gondolom köztünk nem lehet semmi?

Figyelt kérdés
Szerelmesvagyok egy fiúba, akinek barátnője van, és ő nem is tud (remélem) az érzésemről... szóval ez amolyan első látásra érzés, és tulajdonképp olyan érzés amit mindíg is kerestem, de van valakije... és azt fontolgatom, hogy ismerkednem kellene, és összejönni valakivel, talán akkor is ha nincs ez az érzés más iránt, sőt még mindíg ez a fiú iránt érzek valamit... helyes lenne így belemennem bármibe is? Volt már úgy valaki, mint én, de később így isboldog lett, hogy nem azzal lehetett akivel igazán szeretett volna?
2009. dec. 1. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát továb kell lépned. Nem Lehet egy pasi mindenkié. Azokkal is kell lenni valakinek akik nem annyira kapósak.
2009. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mielott nekimennel szerintem legeloszor tisztazd magaddal hogy mi az amit erzel es varj egy picit mert az elso latas az tudod milyen...ami hamar jon az hamar megy.
2009. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.. én továbbléptem, nem vártam rá. És igen, összejöttem egy másik fiúval, akibe ugyan nem voltam szerelmes, de tetszett külsőleg és belsőleg is. (szerencsére én is neki.) 3 és fél éve vagyunk együtt.. A jövő hónapban költözünk össze. Hajrá!
2009. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mielőtt megismerkedtem a barátommal. Nagyon szenvedtem, mert az a srác, aki nagyon tetszett nem érdeklődött utánam (2 évig epekedtem utána). Aztán úgy döntöttem feladom, kész, keresek valaki mást. Végül jött a barátom, akibe eleinte nem voltam szerelmes, de nagyon megszerettem, most meg már évek óta dúl köztünk a szerelem. Kb egy hónap alatt feledtette velem a rajongásom tárgyát és azóta nagyon jól megvagyunk. Egyébként a srác haverja a barátomnak, azóta találkoztam is vele, de már abszolúte semmit sem érzek iránta.
2009. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!