Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak elveim, de akaratgyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak elveim, de akaratgyenge vagyok. (14/L) Lehet, hogy éles helyzetben sutba fogom vágni az elveimet?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy vannak dolgok, amiket eldöntök. Ilyen, hogy nem fekszem le senkivel, amíg be nem töltöm a 16-ot, akkor is csak avval, aki méltó rá. Márpedig aki méltó, az nem akar majd megfektetni engem amint betöltöm a 16-ot. Mindegy. Van még pár tucat ilyen elvem, amiket még be tidok tartani (nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, nem itélek külső és származás alapján, valamint még párszáz a társadalmi problémákkal kapcsolatban, amin egy jót röhögnétek, mert ugy a magamfajta kislányok nem szoktak ilyeneken rágódni...)

Szóval, a tárgyra térve: nagyon tetszik egy fiú, vonzódom is hozzá (meg akarom csókolni...) , és bár ő nem olyan fiú, aki kihasználná az akaratgyengeségemet, de ha lesz valaki más, simán elveszthetem a fejemet, mert nekem mindig is a szívem uralta az agyam. Mit tegyek, valahogy meg kéne erősíteni az akaratomat...

Köszönöm,ha végig olvastad ezt a keszekusza izét amit ide sikerült produkálnom, sajnos a tömör fogalmazás nem az erősségem :)

14L



2014. jan. 11. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
őőőő Hát csak légy erős, és tartsd magad hozzájuk!
2014. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 :Igyekszem, de nem lehet valahogy erősíteni az akaratot? Eléggé fusztráló...
2014. jan. 11. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem hagyd a francba ezeket a hülyeségeket.

feküdj le vele.

most mit párzol.

szüzesség na ne már.

mit akarsz te.

apáca akarsz lenni vagy valami tömegből kitűnő önmegtartóztató szuka aki kivan éhezve a farokra?


menj el kurni...és ne pofázz...divatszuka!!!

2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én kihasználnám a gyengeséged az tuti
2014. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem is ez a problémám, viszont választ nem tudok :/
2014. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ricsike: nem vagyok divatszuka, és nem apáca akarok lenni, csak nem akarok tinikurv'a lenni. Bocsánatot kérek, ha ez bűn. Egyébként meg senki mással nem feküdnék le, csak azzal akit igazán szeretek. Ilyenből kevés van...

#4: na pont ezért kérdeztem. Mert nem te vagy az egyetlen, aki kihasználná

#5 talán kapunk választ :)

2014. jan. 11. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egész szimpatikus kisleány vagy a leírásod alapján, remélem sikerül megtartanod magad az elveid mellett. :)

Mondjuk ha már komolyan veszed, a 16-ot megemelheted két évvel, hogy azért komolyabban vehető legyél. Persze a te dolgod végső soron.


A nem cigizés, nem ivás, nem drogozás, stb... ezek nagyon becsülendő dolgok, főleg manapság! Tényleg. Én annyival tudok hozzájárulni a szándékod megvalósulásához, hogy azt tanácsolom: kerüld az olyan helyzeteket is, ahol ilyesmi kísértéseknek vagy kitéve: rossz társaság, bulik, stb. Ezt az ítélőképességedre bízom, ami józannak tűnik a leírásod alapján.


Ha szereted a srácot, nyugodtan összeismerkedhetsz vele, randizhattok, de ha tényleg komolyan gondolod, hogy nem veszted el az első adandó alkalommal, akkor azt tanácsolom, hogy vele is kerüld a kísértő helyzeteket: pl. ketten együtt filmezés az üres lakásban pont egy ilyen helyzet volna. :) Ha már belemelegedtek ugyanis, mondjuk kis csók, tipi-tapi, utána már igen nehéz megálljt parancsolni a vágyaknak. Szóval jobb elkerülni.

Remélem ez segít valamit és kitartást ebben a mai világban! ;)


22/F

2014. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utoló (#7?) : köszönöm. Nos az alkohollal, meg ezekkel nem lesz nehéz dolgom, az apám ebbe halt bele, úgyhogy ez azt hiszem egy ideig jó lesz, mint visszafogó erő. :)

Rendben, a helyzetek kerülését megfogadom. Ez végre egy jó ötlet. :)

2014. jan. 11. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Ó, én is ilyen voltam mint te 14 évesen...az akaratgyengeséged millió fiú ki fogja használni, persze ezt mindig csak utólag fogod észrevenni, mikor már késő. Majd ezek után fogod csak az eszed használni. De lehet szerencséd lesz és találkozol egy normális fiúval aki nem él vissza semmivel.
2014. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen elveim.. De én nem szoktam azon gondolkodni, hogy nem tudom majd betartani.Szerintem felesleges előre parázni..
2014. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!