Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen baj lehet abból, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen baj lehet abból, hogy nem mondom el itthon, hogy már lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. 5 hónapja volt az első alkalom, hogy lefeküdtünk, mindketten akartuk és én maximálisan megbízom benne.

Anyum még régebb olyan megjegyzéseket tett,hogy amíg nem vagyok 18nál több,ne 'csináljak semmit a barátommal'.

Többször kérdeztem,hogy de miért ne?Hisz szeretjük egymást.Erre mindig az volt a válasza,hogy mert kicsi vagyok és egy csomó betegséget el lehet kapni. Tudom, úgy tűnik,anya régimódi, én tudom, hogy rendes védekezés mellett nem lesz baj.

Ezért nem mondtam el neki, hogy mi már párszor,mikor úgy alakult lefeküdtünk.Hazudtam neki, mert egy olyan kiruccanás után,ahova a barátommal mentem rákérdett,én meg tagadtam, hogy nem volt semmi.

Nemsokára megint megyek a barátomékkal 3 napra.

16 éves vagyok, 17-et töltöm 3 hónap múlva.


2014. jan. 12. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk kicsit gáz, ha valahogy kiderül. De ha anyukád felfogása ilyen konzervatív ezen a téren, akkor nincs mit tenni...
2014. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néha jobb elhallgatni, tényleg..szerintem semmi rossz nincs abban, amit tettél, ha rendesen védekeztetek. Hiszen ennyi idő után gondolhatja az ember, hogy nem csak sakkoznak a fiatalok.
2014. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor haza mész és utána mondod meg, az egy dolog, de rákérdezett és Te hazudtál neki, na ha ez kiderül, akkor onnantól kezdve hogyan várod el, hogy valaha is megbízzon benned??? És itt nem a szexről van szó, vagy is igen, ilyen filozófiával, lehet nem kellene még szexelned...
2014. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes leszel, el kell mondanod. Egyéb betegség miatt nőgyógyászhoz kell menned, persze ez megoldható egyedül vagy barátnővel is, csak mondjuk a gyógyszert fizetnie kell valakinek.

Más problémád nem nagyon lehet belőle.

2014. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor jobb is,hogy ezután is hallgatok vele,nem?

Vagy ha majd mikor 18 leszek és eljön velem fogamzásgátlót felíratni valahogy kiderül...:S

2014. jan. 12. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első barátnőm anyja 2,5 évig élt abban a hitben, hogy nem feküdtünk le. Sajnos, sehogy sem lehetett vele beszélni erről, nem értette meg, igazi boszorkányként viselkedett. Néha a hallgatás a legjobb.
2014. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon elővigyázatosak vagyunk,ügyelünk,hogy soha semmi baj ne legyen, és amúgy is nagyon kevés alkalmunk van rá.

Rosszul esett nekem is,hogy hazudnom kellett mikor rákérdezett, viszont féltem,hogy nem fog elengedni többet a barátommal.

2014. jan. 12. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezd el ember lenni és térj jó útra, írtad mentek megint 3 napra, gondolom a srác szüleivel. Mikor haza mész, mond el, mintha most lett volna az első. Hidd el, ugyanolyan cefet nap lesz mint 18 évesen!

Ne legyen, de mit csinálsz, ha valami "baj" miatt derül ki, akkor hirtelen anyud nem csak benned csalódik nagyot, ha nem a barátodban, szüleiben... Így, hogy fognak a lagzitokon egy asztalnál ülni velük? ;)

Fél hazug ember nincs, csak hazug és őszinte!

2014. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy mit fog reagálni, azt csak te tudhatod, mert te ismered. Gondolod, hogy eltiltana? Vagy csak mégjobban aggódna (ha gumit használtok, akkor ám nagyon kicsi az esélye, hogy baj legyen, szinte semmi). Ezt neked kell tudni. De másfél év azért már jelent valamit.


Nekem mondjuk az első komoly barátom 18 éves koromban jött, de előtte is azért már csináltam ezt-azt (nem feküdtem le), és azt bizony nekem több okból is titkolni kellett. Nem jó dolog a szülőknek hazudni, de néha sajnos muszáj :(

Ha anyukád eltiltana, akkor mondd meg, hogy nem kettesbe lesztek, tehát nincs mitől tartani. De inkább próbáld kideríteni, hogy mit szólna ahhoz ha... Beszélgess vele finoman. Ha mégse tiltakozik, akkor valóban mondd azt, hogy ez lesz (volt) az első alkalom, mint ahogy valaki írta előttem :)

2014. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!