Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy pasi izmos, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy pasi izmos, de van rajta felesleg is?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kondizom. Látszik az eredmény, sokat erősödtem is. Viszont ugye zsírosodom valamilyen szinten, illetve alapból nem egyszálbél gyerek voltam.

Tehát nem vagyok szálkás, nem látszódnak az izomrostjaim, viszont eléggé masszív az alakom. hátam, karom is elég jól fejlődik, mell sem roszz. Viszont a kockahas felejtős, ott zsírpárnák vannak, illetve egy pici homokóra alak is megfigyelhető :/



2014. jan. 12. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha összessegeben ferfias, van akinek bejön. :)
2014. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először lekéne fogyni nem:)? Utána kéne a jó tömegelés, persze így is lehetséges. De a diétával szálkásítással szenvedni fogsz:/
2014. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a célod? Ha erősödni szeretnél, hogy, minél nagyobb súlyokat tudj megemelni, akkor nem számít a kinézet.


Ha viszont izmos, esztétikus testet akarsz, akkor meg kell szabadulnod a zsírtól, különben vicces leszel.

2014. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te mivel tömegelek ha tömegelsz akkor jön zsir is nem csak izom és ha már ugy érzed van izomtömeg akkor jöhet a szálkásitás de ezt okosan nehogy izombol fogyj.
2014. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, tudom. szeretnék fogyni. ha nem si totál szálksra, legalább a hájamból kicsit.

De most még tömegnövelek. viszont régóta vagyok már egyedül, szeretnék barátnőt, csak nemtudom ezzel a kinézettel abszolválható e...a mai csajok akikra buknak, mind iylen kis nyüzügék...

2014. jan. 12. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
68 kg a barátom!Te?
2014. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
178 cm vagyok, és 80 kilo
2014. jan. 12. 21:03
 8/11 A kérdező kommentje:

75 re lemmennék, szetem jó lenne! de ugy hogyaz izmot meg megtartom, legalábbis amenyit leehtséges belőle!

a fő cél, hogy a homokóra alkaom eltúnjön!

2014. jan. 12. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem olyan vészes lenne :). Egyébként meg a helyes sorrend a tömegelés utána a szálkásítás . Én szeretem a sportos pasikat , de az hogy kockás hasa legyen egyáltalán nem követelmény :). Úgyhogy szerintem így is tetszenél a csajoknak nem csak kockahassal ;). Én nem egyáltalán nem gáz!!! :)
2014. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszenél!

Imádom az ilyen tipusú srácokat.

16/L

2014. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!