Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fontosabb a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fontosabb a nőknek az izom, mint az ész?

Figyelt kérdés
Régen még kellett küzdeniük, verekedniük a férfiaknak az nem számított mennyire volt buta, oké akkor még érthető. De a mai világban már lassan többre megy az ember ésszel, mint erővel. Késelni, fegyvert elsütni izmok nélkül is lehet, de a nők mégis az izmos férfiakat veszik észre inkább...
2014. jan. 12. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Én pl. ki nem állhatom az izompacsirtákat, ellenben alapelvárás nálam az intelligencia, műveltség.
2014. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azon a véleményen vagyok, mint az első válaszoló.
2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha valaki kigyúrt, viszont az igen ha intelligens és nem ír ki hülye kérdéseket. Ha nem vagy igazán vékony akkor ez csak egy ok amire ráfogod a sikertelenséged.
2014. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*azt
2014. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, ki akarja, hogy a pasija bárkit megkéseljen vagy lelőjön? :D

Nem fontosabb a nőknek az izom mint az ész, csak te általánosítasz. Van amelyik nőnek ez fontos, van amelyiknek az. Az izmos férfi test azért egyáltalán nem megvetendő esztétikai szempontból. Igen, és erőt meg egészséget is sugároz a tulajdonosáról. Most nem az izompacsirtákra gondolok, mindenkinek más testfelépítés tetszik. Fontosabb, hogy intelligens is legyen egy férfi, de emellett azért tetsszen külsőre is. Én az ízlésesen izmos férfiakat részesítem előnyben ha csak a külsőt nézem, de a mostani barátom az például még messze van ettől. Nem egy izomgalamb egyáltalán, kicsit még vékonyka is. De okos:) Az számít azért, hogy fontos legyen neki a sport, a testmozgás. A lusta, túlsúlyos férfiak nem jönnek be, lehetnek akármilyen okosak. Nyerő páros: egészséges, szép test+legalább átlagos intelligencia (a felső határ környékén). Van azért még egy pár tényező, de ezek közül egyik sem a felépített izom mennyisége.

2014. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt te gondolod hogy régen küzdeni kellett, ilyen csak a romantikus filmekben gyakori, annak idején a háborús katonák békeidőben bementek szórakozni egy helyre, és had ne mondjam nem kellett törniük magukat.

Izom alatt meg nem rögtön a testépítő fizikumot kell érteni, hanem egy átlagos mindennapi használatra is alkalmazható felépítést.

Könnyű sértegetni az izmosságot, közbe meg ott áll a lehetőség mindenkinek akinek két keze/két lába. csak sokan lusták, szenvedni.

21/F

2014. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Nekem nem kell az izompacsirta segggfej, de az sem, hogy jól tanuljon. Engem nem érdekel, hányas tanuló, ahogy az sem, hogy hány kilót tud felemelni. Nekem az értelem számít, meg az, hogy legyen humora, és hogy lehessen vele beszélgetni. Én már megtaláltam az ilyen srácot. Kár, hogy még csak barátként tekint rám :/ .

14L

2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb az ész, ezért nem foglalkozok olyanokkal, akik ész nélkül általánosítanak, pl te. Neked nem sok jutott, úgy hogy inkább vegyél egy kondibérletet és egy guminőt, azzal legalább egy szinten vagy agyilag is.
2014. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as pont a hozzád hasonló eszetlenekre gondolok. És vajon mért általánosítás?


"a nők mégis az izmos férfiakat veszik észre INKÁBB..."


Nem azt írtam, hogy az összes nő. Értelmezni kellene a szöveget te észlény!

2014. jan. 12. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazán nem akarok kötekedni, már korábban írtam választ a kérdésedre, de a szövegértelmezésben nem neked adok igazat. A nők=az összes nő, aki ezen a bolygón él. Az emberi faj nőnemű egyedei:) Sajnos ez így van, tényleg általánosítottál:) Például: a nőknek vaginájuk van. Ez természetesen igaz minden nőre, így jogos a mondat alanyának megválasztása.:) Akkor lenne igazad, hogy ha azt írnád: "sok nő mégis..." Korábban ebbe én nem kötöttem bele, mert már megszoktam, hogy a legtöbben általánosítanak ezen az oldalon, úgyhogy fel sem húzom magam rajta. Mondjuk szerintem másnak is így kéne eljárnia, felesleges ezen lovagolni.
2014. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!