Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok nekem az edzés...

Mit ajánlotok nekem az edzés mellé ami elősegíti az izomnövekedést? 19/L

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi károsat szedni, csakis kizárólag olyat ami egészségesen segít.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 24. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban tömegnövelő étrendet, multivitamint és edzés utánra tejsavóprotein-gyors szénhidrát shaket.
2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a kiegekre havonta? Mit eszel? Mennyit edzel?
2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól függ mi meddig elég.Havi szinten rááldoznék 4-5ezer forintot, de természetesen ha van valami ami jobban megérné és elég mondjuk 2 hónapig azért kiadok 10ezret.Eddig még soha semmit sem szedtem ezért is kérdezlek titeket, tapasztaltabb embereket.Egyébként naponta edzek 1-2 órát.Enni azt eszek amit a szemem megkíván konkrétan :S :D De én nem vagyok egy könnyen hízó típus 3éve nem mozdulok 47 kg-ról.Tudod itt nem ez számít ha tudsz segíts ebben is légyszíves :)
2013. szept. 24. 16:18
 4/9 A kérdező kommentje:
* tudom
2013. szept. 24. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy jó tejsavóproteint edzés utánra: pl:

Whey C6, Peak whey fusion, MHN Whey, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, Nutrend whey core 100 stb..

Mellé kell a turmixba a te súlyodnak megfelelően kb 20g gyors szénhidrát pl dextróz, maltodextrin, stb.


kaja:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch).

Lányoknak 3-4 g x ttkg szénhidrát.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mega daily one vagy daily vitamin, emellé egy olcsó tejsavó fehérje amit edzés után szedsz egy kis szőlőcukorral. Neked edzés után kb. 25g fehérjére és 30g ch-ra van szükséged.
2013. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat! Rengeteget segítettél vele! Köszi mégegyszer :)
2013. szept. 24. 16:49
 8/9 anonim válasza:
azóta mennyit tudtál gyarapodni?
2013. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még csak egy hete kezdtem el az edzést mert gondok voltak körülöttem,sok volt a kiadásom is,és így eszembe sem jutott.Hát ez van sajnos, de közben legalább itthon tartottam magamat a tornához ,pilateshez.Lenne még egy kérdésem: Hol tudom megvenni ezeket a protein-shakeket stb? Vagy rendeljek?
2013. nov. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!