Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket is annyira zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket is annyira zavar, ha egy lánynak szőrös az alkarja?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, de amint megláttam, hogy szőrös az alkarja teljesen kiábrándultam a dologbol.
2009. dec. 1. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ismerkedj skinhead lányokkal, nekik még a fejük is kopasz!
2009. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
39%
vagy egy óvatlan pillanatban borotvál le neki
2009. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, hogy hogyan szőrös
2009. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
88%

Na ettől megyek én a falnak.


21 éves lány vagyok. És kissé felháborítanak már az ilyen dolgok. Félre értés ne essék, nem vagyok naturalista én is borotválom és epilálom minden helyen ahol tényleg elvárható. Na de kar?! kérem szépen ez már több a sokknál. Nekem pl szőrös az alkarom, bár mit jelent ez?! Nem fekete egy centi vastag szőrszálaim vannak, de nem is az a láthatatlan szőke pihe. Már bocsánat a kifakadásért, de ezt már nagyon túlzásnak tartom, hogy a már a kart is elvárja némely férfi, hogy az is tök csupasz legyen, a szempillánk nem zavar?

2009. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy tényleg jogos a kérdés. Én is beszéltem már olyan lánnyal, akinek eléggé szőrös volt. (mármint az alkarja =D)

Amúgy sem vonzódtam hozzá, de amikor megláttam a karját...Eléggé érdekes volt =/ Az egy dolog, hogy nem borotválja, mert attól csak erősebb lesz a szőr, de gyantáztathatná. A férfiak se festik ki a szemüket (tisztelet a kivételnek =D), úgyhogy szerintem mi is elvárhatjuk egy lánytól, hogy figyeljen arra, hogy mely részein szőrös. Szóval megértem, ha kiábrándultál^^

2009. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen egyet értek azzal, aki azt mondja, hogy ez már túlzás, mit el nem várnak a pasik! Nem szégyenlitek magatokat???
2009. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
96%
Jó példa erre egy kedves pár ismerőseim. A lánynak csupa szőr az alkarja. A barátja érdekes módon imádja rajta. Tudjátok miért? Mert tényleg szereti.
2009. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem az ilyen "gyerek" szőrre gondolok, ami alig látszik, hanem arra, amikor a bőrhöz képest kontrasztos a szőr a lány alkarján. Nem tudom miért, de ez engem teljesen ki tud ábrándítani...
2009. dec. 1. 16:04
 9/74 anonim ***** válasza:
92%
akkor keress egy csupasz csajt. vagy járj csecsemővel
2009. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
90%
Remélem az olyan pasik akik ezt elvárják, és majd negyven év múlva lóg ki a szőr az orrukból és a fülükből szó nélkül kiszedegetik maguknak. Mert akkor ilyeneket mi is elvárhatunk. Vagy akár most mert milyen már, hogy egy pasinak szőrős a mellkasa pfújjj. (Egyébként én nem vagyok ilyen, nem zavar a szőrős mellkas, csak érzékeltetem, hogy kb ugyanaz). Amúgy nem értem a szemfestés/szőrtelenítés hasonlatot, a kettő hogy jön össze?!
2009. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!