Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott ilyet csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott ilyet csinálni? Ha egy nagyon helyes, beképzeltnek tűnő, "páva" fiú megnéz az utcán, látványosan és önelégülten megszakítom vele a szemkontaktust.

Figyelt kérdés

Ilyenkor elégedettség tölt el és azt gondolom "háhá látom bejövök neked, de nekem akkor se kellenek az ilyen páva pasik!!"


Hülye vagyok, tudom :D


2014. jan. 13. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed!
2014. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem


32/F

2014. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem lennék magammal annyira elégedett ha egy szempillantás alatt olyan messze menő következtetéseket vonnék le másokról, hogy páva, meg beképzelt, csak azért mert jól néz ki és rám mert nézni. Ennyire azért nem vagyok elszállva magamtól.
2014. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hidd el, látszik az öltözködésükön és a stílusukon.
2014. jan. 13. 00:55
 5/12 anonim ***** válasza:
A páwa fiú meg elkönyveli h annyira domináns volt, hogy nem álltad a tekintetét. Aztán boldogan éltek, míg meg nem haltok.
2014. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! (buksisimi :))
2014. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2014. jan. 13. 01:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos.
2014. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Milyen az öltözködése meg a stílusa egy összetéveszthetetlenül páva fiúnak? Én annyira nem vagyok nagy szakértője a külső alapján történő megítélésnek.

Ha valaki úgy mér végig mint egy darab húst, azt észre veszem azért, és nem szívlelem, de ha normálisan megnéz valaki, akkor nem leszek fölényeskedő liba. "Ilyenkor elégedettség tölt el és azt gondolom háhá, látom bejövök neked, de nekem akkor se kellenek az ilyen páva pasik!!" Nekem például e mondat alapján te tűnsz beképzeltnek. Hangsúlyozom, tűnsz. Nem biztos, hogy az vagy. Jelentése ez is lehet: én többre tartom magam mint, hogy egy ilyen nagyon helyes sráccal szemezzek, engem akárki nem kaphat meg, te kevés vagy barátom.

Mégsem állítom, hogy ilyen vagy, pedig itt helyben leteszem neked a kisesküt, hogy ez egy nagyon nagyarcú mondatnak hangzik:D

2014. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:
Érzem az egészben a népnevelő szándékodat, de ez egy kicsit túl indirekt és tényleg inkább téged minősít. Én ha ilyen vicces fiatalokat látok, egyszerűen inkább elnézően mosolygok. Ki tudja, lehet hogy van köztük is jó fej, meg értelmes, és akkor nem esik neki olyan rosszul.
2014. jan. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!