Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb fiúbarátomba. Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Igazából ez sokkal bonyolultabb...kb 1 féléve szerelmet vallott, akkor én a legjobb barátomként tekintettem rá, és nem is gondoltam volna rá hogy több is lehetne köztünk, ezt meg is mondtam neki. Később ugyan úgy beszéltünk(leginkább msn-en), de ritkábban találkoztunk. Aztán kb 2 hónapja tudatosult bennem hogy szeretem,és vele akarok lenni...mindig. Na mostmár csak azt nem tudom hogy ő mit érezhet. Mindig kedves velem és mindig hívjuk egymást ha van valami buli vagy összejövetel. Sokszor mondta mostanában is hogy velem álmodott. Kiszeretett már vajon belőlem? 17/l
2011. máj. 3. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Akibe én szerelmes vagyok, ez már lassan 8 hónapja tart. Kérdezd meg tőle: áll még amit fél éve kérdezett? Mert meggondoltad magad, rájöttél, hogy hibáztál :)
2011. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha te nyíltan elutasított, de még mindig nagyon jóbarátok vagytok, akkor nem valószínű hogy kiábrándult, hacsak nincs azóta barátnője. Ha viszont nincs, akkor egy életed egy halálod próbálkozz be nála és virágzó, boldog kapcsolat lesz.

De akkor most ne tétlenkedj, nehogy úgy járj mint Anyegin!

2011. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj, bocsi, akarom mondan:

a*virágzó kapcsolat LEHET

mert ugye csak a halál biztos

2011. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem itt kellene kérdezősködnöd, hanem a fiú ölében kellene ülnöd!!!!
2011. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. még mindig jó barátok vagyunk és nincs barátnője sem. már régóta tervezem hogy elmondom neki, csak félek hogy azt mondja, amit én mondtam neki fél éve...
2011. máj. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!