Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszon éves szingli lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon éves szingli lányok! Titeket is tapiznak a fiú haverjaitok?

Figyelt kérdés
Haverokról van szó,akikkel kb 4 havonta találkozom.A combomat szokták simogatni,a fenekem megfogják,a vállaimat,derekamat,és hiába kérem,és mondom nekik, hogy ne tegyék, folytatják,és óvatlan pillanatokban érnek hozzám. Ez mennyire normális szitu?

2014. jan. 13. 19:46
1 2
 1/16 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az verjél le nekik nagy pofonokat de akkor mikor nem számítonak rá.
2014. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk ez általánosban volt divat. Nem, nem szoktak tapizni. Bár én a vállfogást nem nevezném annak, és pl köszönéskor a derekam rövid átkarolásával sincs gondom.
2014. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A váll engem sem zavar, a derék akkor ha oda is húz magához. Kedvelem őket, nagyon szeretem a társaságukat, barátként/haverként nem akarom elveszíteni őket. Pofozkodás nem játszik nálam, nem az én stílusom, sose pofoztam meg senkit. Nem tudom,mért csinálják ezt.
2014. jan. 13. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Tetszel nekik. Talán nem akarják, hogy tovább szingli maradj.
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Vagy kanosak, vagy bejössz nekik, és megdöngetnének. Egyébként ha hagyod, hogy fogdossák a feneked, a combodat (és az, hogy könyörögsz nekik, hogy ne tegyék, nem azt jelenti, hogy TÉNYLEG el akarod őket zavarni), akkor sok mindenre gondolhatnak, és persze, hogy továbbra is zaklatnak. Amennyiben ez téged zavar, határozottan, egyenesen add értésükre, hogy menjenek a pcsába, bár az értelmesebbje nyilván értene a szóból is. És mindezt fiúként mondom, bár tudom, hogy lányokhoz szólt a kérdésed, de gondoltam, elmondom a véleményem.
2014. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg felpofozhatnád, aki molesztál annak ellenére, hogy egyértelműen megkérted, ne tegye.
2014. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Van nője az egyiknek. Nem mondták, hogy tetszenék nekik.

Nem értem,mért kell 25 éves létemre ilyennel foglalkoznom, mégis nagyon zavar, akkor még erélyesebben mondom majd nekik. Köszi mindenkinek a válaszokat!

2014. jan. 13. 20:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy figyelmeztesd őket, hogy még egy tapi, és otthagyod őket. És tartsd is be.
2014. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jaj megértelek én a fordított helyzetbe vagyok

barátnőim molesztálnak folyamatosan

fa-szom ki van vele sokszor


25F

2014. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elhsziem utolsó! Nagyon zavaró tud lenni, és kellemetlen, mér kell ilyennel foglalkoznom, mikor világosan megmondtam nekik ,hogy ne...!!
2014. jan. 13. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!