Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavar benneteket, ha egy nő titokzatos? Összejönnétek vele, ha nem akar mindent elárulni magáról és az életéről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogyan csinálja, mert ez tűnhet úgy is, hogy zárkózott, vagy egyszerűen nem akar ismerkedni
2014. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Eleinte tetszene, de egy kapcsolat az öszinteségen alapul úgyhogy idővel mindent tudni szeretnék. Te ismerkednél olyan fiúval aki titokzatos?:)
2014. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha idővel megnyílik és nem ver át akkor persze,hogy összejönnék vele


hány éves vagy?


ha szeretnél ismerkedni írj nyugodtan:)

2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a titokzatosság nem takar valami nagyon rossz dolgot, akkor talán. Bár én jobban örülnék annak, ha a lehető legtöbb dolgot elmondaná magáról, mert szerintem a kölcsönös bizalom és őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban. Nyilván mindenkinek vannak titkai, de szerintem jó, ha egy kapcsolatban a két fél "mindent" meg tud beszélni, nincsenek elhallgatások. Plusz sokszor van olyan, hogy később egy titok mégis kiderül, és olyankor a másik fél jogosan dühös, hogy az illető miért hallgatta el előle. Szerintem egy jó kapcsolatban a másik fél lelki társ is, ami azt jelenti, hogy fesztelenül lehet beszélgetni.
2014. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha titokzatos lenne a fiú, ha nem engem érintő dolgokról van szó. Tehát ha mondjuk nem akarja elárulni, hol nőtt fel és hova járt suliba, abból nem csinálnék problémát. Attól még, hogy valaki nem mond el mindent, még lehet őszinte és bízhat a másikban, meg bízhatnak benne.
2014. jan. 13. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem kevesen titkolják, hogy hol nőttek fel, vagy hová jártak suliba, ezt amúgy sem nevezném "titokzatosságnak".
2014. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Ez tűnhet zárkózottságnak , illetve "nem érdekelsz túlzottan" esetnek is ami nem jó.

De persze attól függ h mi az amiről abszolút nem beszél.

2014. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!