Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy férfi, aki tetszik, de sokszor annyira zavarban vagyok előtte, hogy nem tudok semmi értelmeset, frappánsat mondani. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék mindig úgy viselkedni előtte, mint egy szellemi fogyatékos. Általában csak mosolygok és halkan, röviden, a zavaromtól szinte érthetetlenül válaszolok.

Nagyon kínosnak tartom.

Mit tehetnék, hogy úgy tudjak vele viselkedni, ahogy más emberekkel?


2014. jan. 13. 22:24
 1/4 PearlDiver ***** válasza:

Képzeld oda a helyére egy jó barátodat akivel sokat beszélgetsz.

Vagy ügyes női módszerekkel add a tudtára, hogy érdekled, bolondítsd magadba, kezdjetek kapcsolatot és akkor egy idő után teljesen gond nélkül fogsz előtte csacsogni :)

2014. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is idiótának érzem magam,ha egy olyan lány közelében vagyok,akinek tetszeni,imponálni akarok
2014. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a férifi egy kigyúrt 11-12 éves úriember.
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, éppenséggel több, mint kétszer idősebb az általad leírtaknál, és nem is kifejezetten kigyúrt :) De majdnem ráhibáztál.
2014. febr. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!