Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg nem szeretitek a szilikonmellet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több olyan férfivel beszélgettem, akik egybehangzóan állították, hogy addig fújoltak a szilikonmellre, amíg nem találkoztak élőben velük, azóta imádják őket. Szóval felmerül a kérdés: aki állítja hogy nem szereti őket, az fogott már élőben szilikoncicit?
2014. jan. 13. 23:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Dehogynem szeretik...
2014. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Noydra ***** válasza:
47%
Nó nó szilikon. Szilikon rossz. Nóóó.
2014. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

Nem szeretem mert kemény, semmi mell érzete sincs. Meg a tudat hogy az nem mell hanem szilikon...


23F

2014. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Fel sem ismerik! :DDD

Valamelyik nap volt egy kérdés, sajnos már nem találom, volt három kép, hogy melyik lány melle tetszik. Ameddig követtem a válaszolókat, 1-2 kivételtől eltekintve mindenki arra szavazott, amelyikről messziről kiabált, hogy "szilikon! sziliiikoooon!" :D

2014. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

"Szóval amikor összejössz egy nővel, és levetkőzik, rádöbbensz hogy műmelle van, kizavarod az ágyadból. De ha ekkor közli, hogy rákos volt és azért van műmelle, akkor megint áll rá a cerka? "


Régen rossz, ha ezek az ágyban derülnek ki.

És nem, nekem nem kell implantoszaurusz.

2014. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
aki szilikont csináltat az vissza taszító nem a külseje hanem a természete ,és nem marad meg mellette férfi, elhiszed hogy jó pasit csak nagy cicivel lehet fogni mert 0 vagy természetes állapotodban és nem vesznek észre pedig ha megközelíthető 1 lány vagy 60 an ugranak rá pasik és pont ezért vagy 1 db az amit a wc be nyomok majd lehúzom mert se intellektussal se az arcoddal ami 100000000csilliárd szor többet ér a mellnél nem tudtál érvényesülni vagy annyira torz grotex az önképed hogy csak nagy cici birtokában érzed magad egésznek pontosan ugyan olyan torz embereket vonzol mint amilyen te vagy.
2014. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

mérettől függ

az ilyen orbitális nagy mellek, amik teljesen egyértelműen szilikonból vannak, elég r*bancosak

de ha normális keretek között maradsz, olyanra csináltatod csak mint amilyen egy szép természetes mell tud lenni, azzal nincs baj szerintem :)

2014. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Az a baj a szilikon cicivel, hogy alig érez valamit.

Labdázgatni persze lehet vele, de a nőt izgalomba hozni, - hát kevésbé, én meg azért örülök, hogy a nőkön van olyan. Ha kicsi, ha nagy, ha lóg: működik. A szilikon meg nem.

2014. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kinézetre pl. egy ilyennel nincs semmi baj:

[link]

2014. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
csak nézni jó
2014. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!