Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szerettek meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szerettek meztelenül lenni otthon vagy a ház körül?

Figyelt kérdés
Mostanában imádok meztelenül lenni, sőt a házi, házkörüli munkát is így végzem. Nem vagyok perverz magamutogató semmi extra, csak így érzem jól magam. Sőt volt egy ismerős aki kérte hogy nála is segítsek a házkörüli munkában ruha nélkül. Más is volt már így?

2014. jan. 14. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos pasi volt az ismerősöd. :D Amúgy nem, ilyenkor pláne, meztelenül megfagynék.
2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen én szeretek és szoktam is gyakran.
2014. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
95%
Bugyiban szeretek itthon lenni.Csak anyum mindig rámszól hogy öltözzem fel.
2014. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Én mindig meztelen vagyok a ruha alatt...
2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron én sem hordok otthon ruhát, felesleges. Télen meg fázom, szóval akkor felöltözöm :)
2014. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Télen nem, mert válság van, de nyáron full, kimegyek valamiért meztelenül is... Szeretek napozni is úgy, viszont érdekes, elmennék nudista strandra, de egyedül...
2014. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyaranta én is meztelenül vagyok itthon. A házban és az udvaron is. Várom már a jó időt, hogy lehessek egésznap meztelenül.
2014. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nudizom, meztelenül vagyok itthon szinte egész évben, nyáron a nyaralóban is.
2014. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek meztelenkedni itt fent a lakásomban.

Mivel nincs olyan hideg és a fűtés ugyanúgy megy (távfűtés) így gyakran vetkőzök le teljesen meztelenre még most is.

Igaz most ruhában vagyok mert még megyek el, de amint tudom hogy nem megyek hosszabb ideig sehová akkor mindig levetkőzök.

Egyedül piros napokon van rajtam bugyi de a többi napon mindig meztelen vagyok ha nincs hideg.

A barátommal is sokat meztelenkedünk :) ő még a szüleinél lakik de sokszor csináljuk azt hogy bezárkózunk a szobájába és nudizunk együtt :) Nem fekszünk le mindig, csak így szeretünk lenni. Ha otthon vannak a szülei és valamiért ki kell mennem csak egy fürdőköntöst kapok magamra és ennyi.


Idehaza sokszor megyek ki a lépcsőházba egyszál semmibe is akár :)

A legfelső szinten lakok és csak 1 szomszédom van itt, ő meg nem foglalkozik vele ha meztelenkedek, sokszor van hogy így takarítom fel a szintet meg a növényeket is úgy locsolom meg, de persze nyáron ilyenkor azért felveszek valamit. De odafigyelek hogy ne lásson meg senki :) De nyáron sokszor napozok meztelenül, az erkélyem elég napos hely délután 3-4 óráig simán süt oda a nap van is egy napozó ágyam azon szoktam feküdni meztelenül ha már jó idő van, nagy ritkán meg felmegyek a tetőre és ott meztelenkedem, mindegyik lépcsőháznak elvan különítve ott egy rész néhány kisebb fal szerűség van felhúzva oda, nem nagyon lát meg ott senki, maximum ha állok éppen mert tornázni is szoktam ha úgy van :) Nagyon jó érzés meztelenkedni, 16 éves korom óta nudizok rendszeresen, otthon csináltam sokáig a szüleimnél nem zavarta őket a dolog csak mondták hogy előttük direkt ne csináljam :)


Én sem mutogatom magam, nem is szeretem. Persze agyaltam már rajta hogy kikéne menni nudista helyekre de félek tőle sajnos, a barátom meg szégyenlős, előttem is az volt sokáig, nehezen tudtam rávenni hogy nyugodtan meztelenkedhet :) Persze nem erőltetem rá :) Sokszor van ruhába de nem sokáig mert nehezen tud nekem ellenállni :)


23/N

2014. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én szeretek, a leggtöbbször ha tehetem meztelenül vagyok. Így érzem jól magam. Meztelenül szoktam otthon meg néha a ház körül tenni venni. 35/F
2014. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!