Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szerettek meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szerettek meztelenül lenni otthon vagy a ház körül?

Figyelt kérdés
Mostanában imádok meztelenül lenni, sőt a házi, házkörüli munkát is így végzem. Nem vagyok perverz magamutogató semmi extra, csak így érzem jól magam. Sőt volt egy ismerős aki kérte hogy nála is segítsek a házkörüli munkában ruha nélkül. Más is volt már így?

2014. jan. 14. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádok meztelenül lenni, nyáron a nyaralóban is. Nem vagyok magamutogató, de idegenek előtt sem jövök zavarba meztelenül.
2014. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kqwert Gábor ***** válasza:
94%
Én is szeretek meztelenkedni. Kb. 8-10 éve voltam először nudizni, és nagyon rákaptam. Ha tehetem, otthon is mindig meztelen vagyok, néha a kertben is (bár oda sajnos belátnak). Szaunázni is csak textilmentes helyre járok, és szívesen elmennék kirándulni, túrázni meztelenül is - ha lenne hozzá hölgytársaságom... Ha hasonló érdeklődésű hölgy olvassa, akkor várnám a privát levelét! ;)(37/F vagyok)
2014. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretek, így voltam ma is egész nap, tévéztem, olvastam, napoztam, főzem. Nagyon jó érzés meztelennek lenni, ha tehetem úgy vagyok otthon.
2015. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

én szinte mindig meztelenül vagyok itthon, ha a párom itthon van, akkor vele is. természetesen az udvaron csak nyáron meztelenkedünk, és minden mást is úgy csinálunk :)

24/L

2015. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretek meztelenül lenni itthon. Nagyon jól érzem magamat így. F
2015. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nyaranta gyakran vagyok ruha nélkül. Ha tudom, hogy aznap már sehová sem megyek, akkor egész nap meztelenül maradok. Mivel így is alszok, csak akkor öltözök fel, ha elmegyek itthonról.

A telkemen is sokszor vagyok pucéron. Elég csendes környék, senki sem zavar. Persze, ha valakit látok a szomszédban felveszek valamit, bár egy-két szomszédasszony már már biztos meglátott, de nem szóltak, hogy zavarja őket a dolog.

2021. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mooti ***** válasza:

A meztelenségben nincs semmi rossz. Egyszerűen belemagyarázták, hogy az az. Teljes testi és lelki szabadságot ad és segít abban, hogy elfogadjuk önmagunkat. A többségübk nem az idilli model alkat de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyunk jók.

Nekem segített elfogadni magam a naturizmus, a mezítelenség.

Persze ha leülök valamire akkor mindig teszek magam alá valamit, általában törölközőt. Így higiénikus.

Otthon, kertben és mindenhol ahol lehet textilmentesen vagyok. Nagyon jó és ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki. Először aludjon így, majd fokozatosan legyen minnél többet meztelenül. Ráfog jönni, hogy nagyon felszabadító érzés, hogy semmi sincs az emberen.

2022. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!