Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki még alapvető dolgokat nem tud a szexről, az miért kezd bele?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm egyidős velem, 16 évesek vagyunk mindketten, pár hónap múlva töltjük a 16-ot csak. Én már másfél éve vagyok együtt a barátommal, szeretjük egymást, és már voltunk úgy együtt.

A barátnőmnek viszont pár hónapja van együtt a barátjával, és az együttlétről alapvető dolgokat nem tud,úgy hogy már le is feküdt a 2 évvel idősebb barátjával. Engem már 13 éves koromban is érdekelt a téma, rengeteget olvastam róla, mire lett barátom szépen tisztában voltam a dolgokkal.

Ez a lány viszont semmit nem tud. Szerencsére a barátja húzott gumit.

Olyan kérdései voltak felém, hogy mi az, ami a fiúknak olyankor 'szivárog'. Nem vérzett az első aktusnál,akkor 'lehet nem vagyok szűz' -.-. A legmegdöbbentőbb az volt,mikor azt kérdezte,hogy mit értek elélvezés előtt. Ha úgy magyaráztam hogy az orgazmust, akkor szintén nem értette és 'organizmus'-ként emlegette. Arról nem is beszélve,hogy a nők kétféle orgazmusáról sem hallott, sőt a csiklóról sem, azt sem tudta pontosan mikor élvez el.

A barátja felemlegette,hogy kielégíthetnék egymást már orálisan is, erre rögtön azt kérdezte tőlem,hogy milyen az már mikor szájjal csinálják, nem-e undorító, ő biztosan nem merné.

Mikor ezekre mind válaszoltam neki, azt kérdezte,hogy honnan tudok ennyi mindent, most olvasom?

De ha valaki már elkezdett nemi életet élni, nem magától értetődő, hogy az ilyen dolgokkal tisztában van? Mindent elmagyaráztam neki, remélem felfogta, viszont én nagyon csodálkoztam rajta,hogy sokan vannak még hozzá hasonlók? Azok miért kezdik el az alapok nélkül?


2014. jan. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
de jo hogy te ugy szulettel hogy mindent tudsz!!!!!!!!te olvastad o kerdez!istenem!!
2014. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezd bele tudatlanul mert ahhoz is kevés az esze, hogy belássa, még nem kéne!
2014. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is kapsz tőlem egy virtuális vállveregetést :D,amiért nem vagy olyan felelőtlen gy.kér,mint sokan ennyi idősen,és mindennek alaposan utánajártál.A kérdésedre válaszolva:azért vágnak bele,mert azt hiszik milyen jópofa dolog,meg amúgy is mindenki ezt csinálja,akkor ők miért ne....
2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert sokan azt gondolják, hogy ha van kivel és mindkettő akarja, mert beindultak a hormonok, akkor már kell is szexelni.

Pedig előbb a tudást kéne megszerezni, illetve kellőképpen a felelősségnek ki kellene alakulnia az illetőben, hogy nyugodt szívvel szexelhessen.

De hát, ha ő ilyen, te nem tudsz ellene semmit tenni. Max. szépen megválaszolod a kérdéseit, vagy megkérdezed tőle, hogy ha ennyi mindent nem tudsz, akkor mégis miért csinálod?

2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1.Oké,hogy érdeklődik, de miért csak most ébred fel,hogy semmit nem tud róla, mikor már javában elkezdték a dolgot,és nem tudja hogy feleljen a barátjának, ha az beszélgetni akar a dologról!
2014. jan. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!