Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? És ha nem, hogyan lehetne jó útra téríteni, segíteni neki?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves barátnőm aki már rengeteg fiúval "járt" ami azt jelentette, hogy írtak skypon, beszélgettek, ölelkeztek(másik barátnőm azt mondta, hogy Ő még az ágyban is látta Őt ölelkezett az akkori "fiújával") és néhány pasijával még csókolózott is. Állandóan ezzel dicsekszik és volt már neki két nála nagyobb pasija is. A mostani barátjával már 2 éve vannak együtt de ez alatt a 2 év alatt smárolt egy másik fiúval, 2 másik ismerősömnek "elvette" a barátját(fiú) és utána már dobta is őket, és állandóan próbál elcsábítani minden fiút és játssza magát előttük. Viszonylag korán érő típus és már a elkezdett fejlődni a melle és állandóan úgy ül meg úgy áll, hogy mindig nagyobbnak tűnjön. Rengetegszer pucsít és magassarkúban jár. Ezért az osztálytársai állandóan leku*vázzák és a miatt állandóan sír... És még csak 12 éves!!! Mivel jóban vagyunk(sőt oviban még legjobb barátnők is voltunk) szeretnék segíteni neki. Vagy ez normális és nem kéne beleavatkoznom? De ha mégis akkor, hogyan tudnék neki segíteni?

2014. jan. 14. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bakker! Majd kinövi. Sehogy
2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az igen. Hát valahogy mindenképpen kéne beszélni a fejével... De pl. szülei mit szólnak ehhez?!
2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen 2 éves "kapcsolat"

Most nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek. : D

2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondok vannak a családjával. Ezen sajnos csak szakember vagy a kislány szülei tudnak változtatni.


De megpróbálhatsz beszélni is vele, csak ennek van a legkisebb sikere.

2014. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jesszus..12 évesen...hát korán belecsapott a lecsóba!
2014. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évesen 2 éve van pasija???? LOL
2014. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor bejelentjeztem (most), volt egy enyhe lelkiismeret-furdalásom, mert tanulnom kéne a sejtbioszt... de ezért a kérdésért megérte.

Van egy ennyi idős húgom, ha ezt megtudnám róla...sosem bántottam, de kapna egy alapos fejmosást.

Viszont ez a 10 évesen jött össze a barátjával dolog nekem sánta.

Te tudod, hogy érdemes vele beszélni, vagy sem.

2014. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele egyszer-kétszer és bizony gondok vannak a családjával. Lehet, hogy az a probléma. Azt mondta, hogy utálja az anyukáját és, hogy senki nem érti meg.
2014. jan. 14. 16:20
 9/9 anonim válasza:
A szerelem nem kortól függ.Legyél vele többet és akkor nem csinálnak soraszor olyan dolgakat.
2014. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!