Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen lány? Hogy lehet észhez téríteni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm, 3o éves és még nem volt normális párkapcsolata. Iszonyatosan egoista, a kinézetén kívül szerint ő mindenben tökletes és ezt hirdeti is. Az az elve, hogy neki azért nincs párja, mert kissé kövér (kb. 1o kiló plusz) és utálja a sovány lányokat, mert elszedik előle a pasikat, ezt hangoztatja mindanhol.
2010. nov. 22. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
nem normális. falnak kell dobni és észhez tér,vagy le kell törni az egóját h leszálljon a földre...
2010. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért zavar téged? Ha szerinted nem normális akkor hagyd a fenébe.
2010. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bjutaság...

30F vagyok, tudom, hogy nem a testsúly, hanem az alak számít. Az, hogy a súly hogyan oszlik el, és persze az összhatás, meg az arányok.

De ha neki így is jó, akkror rá kell hagyni.

2010. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elég gáz, hogy nem veszi észre magát, hogy minden pasi elijeszt az egoizmusával és élből utál mindenkit, aki nincs annyira elhízva, mint ő. Lány vagyok és általában röhögök rajta, de néha beszólhatnékom van..
2010. nov. 22. 16:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj sejtettem, hogy egy lány vagy, aki inkább ide írja le, hogy mi a baja egy másik lánnyal. Annyira tipikus, ha valakire féltékenyek vagy irigyek vagytok, akkor a háta mögött mindenkinek elmondjátok a véleményeteket. Szólj be neki, vagy hagyd a fenébe, esetleg a saját dolgaiddal foglalkozz.
2010. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, a leírás alapján teljesen egyértelmű, hogy irigy vagyok rá.
2010. nov. 22. 16:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban egyértelmű. Amikor a lányok egy másik lányt "lehúznak" úgymond, azt zömmel irigységből teszik.
2010. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miért lenne irigy egy 30 éves nőre akinek nem volt még normális kapcsolata és aki elijeszt mindenkit magától a túlzott önbizalmával??? o.O első válaszoló vagyok am. jobban belegondolva hagyd rá és nevess egy jót rajta :)
2010. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vele olyan kapcsolatban, hogy elmondjam neki ezeket, ehhez azért elég jó barátnőnek kellene lenni.

összeveszni meg nem akarok vele, csak annyira szánalmas, h nem veszi észre magát ennyi idősen.

2010. nov. 22. 16:51
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem vagy vele közeli kapcsolatban akkor pláne h hagyd rá. a saját életét rontja el ezzel nem a tiédet :)
2010. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!