Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a kísérletemhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a kísérletemhez? Buktam pár csajt, de megérte.

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben végeztem el 3 lánnyal.Mind a hárommal újonnan ismerkedtem meg,1 éven belül.Elkezdtem feléjük érdeklődni,stb. aztán elhívtam őket randira.(mmint külön-külön).Mindegyikkel volt legalább 2 randi.Elvben ők is érdeklődtek irántam,élvezték a randikat,írogatták a szívecskéket facebookon stb.

De aztan az egyik randi után írtam nekik hogy jó volt,nagyon várom a legközelebbit,és majd beszéljünk,ők meg lelkesen fogadták,de aztán nem írtam nekik többé.És ők se nekem...az egyik 1 hónap múlva a barátnőjével üzente hogy szemét vagyok,a másiktól kb. ugyanennyi idő múlva kaptam egy SMS-t ugyanezzel,a harmadik letiltott.


Megbizonyosodtam abban amit eddig is észrevettem hogy a legtöbb lány egyetlen ujját se bírja megmozdítani egy kapcsolatért...

De miért?


2014. jan. 14. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csupán egyik szerint sem érted meg a fáradságot.
2014. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy pont az ilyen 'kisérletező' p*csök miatt, mint te?
2014. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1) Hidd el,megérem ;)

2) Miért is lennék p*cs?

2014. jan. 14. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Így megy ez ősidők óta barátom. Siránkoznak, hogy a pasik ilyenek, meg olyanok, szívtelenek és érzéketlenek, pedig valójában ők azok, akik facebookon egyszer sem hajlandóak először írni a fiúnak és eszükben sincs, hogy ők is tegyenek egy lépést a kapcsolat haladásának útján. Aztán, ha a fiú sem teszi meg azt, amit ők tudatosan elmulasztanak, akkor utálják a szemét hímet és a lehető legszélesebb baráti körükben elhíresztelik róla, hogy szemét.

Régen is ez ment, a falusi parasztlegénynek meg kellett küzdeni a nőért rendesen, de akkor legalább tisztelettel is jutalmazták az erőfeszítéseit. Ma már tombol a feminizmus, hirdetik a két nem egyenjogúságát, csakhogy ez az egyenjogúság többnyire a jó dolgokban mutatkozik meg. Mert bizony a kapcsolatok kialakításában a világ megmaradt konzervatívnak és a férfiaknak kell küzdenie, akkor is, ha lassan már a nők hordják a nadrágot.

2014. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy én kezdeményeztem,nyomultam stb. tehát kimutattam hogy kell nekem.Kezdeményezzen a férfi.

Ők ezekre vevőek voltak de amikor csak egy olyan kis dolgot kellett volna megtenni mint küldeni egy üzenetet,azt már méltóságukon alulinak érezték.

2014. jan. 14. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
az én meglátásom az persze lehet vitatkozni vele hogy a r*bancoknak tök mind1. a normális csajoknak ha még van olyan ők meg elvárják. ez köszönhető az elbaszott világnak. mert ha normális a csaj akkor kivár és abból kiderül h tényleg akarsz e vele kapcsolatot vagy csak meg akarod dugni.
2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akarjak-e kapcsolatot olyan csajjal aki képtelen írni egy üzenetet hogy mi van velem? Nekem ebből az jön le hogy ő nem akar..
2014. jan. 14. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Még régen chateltem egy lánnyal, de mindig én írtam rá ő rám sose. Aztán egyszer csak meguntam, minek erőlködjek, ha úgy érzem nem is érdeklem. Jó lenne valami pozitív visszajelzést is kapni, mert ez baromira el tudja venni az ember kedvét ez az érdektelenség.
2014. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. Annyira tiszteletlenek a mai lányok a fiúk felé, hogy az már roh adtul pofátlan. Én is pont a napokban hoztam fel egy lánynak, hogy írjon már ő is ne csak én. Hiába volt jó a kapcsolat köztünk meg küldte ő is a szívecskéket, erre már csak annyit tudott benyögni, hogy írjak én, mert ő nem tudja mikor vagyok fent. Persze ez csak egy béna terelés, mert amúgy ha akart volna írt volna. Egyszerűen el vannak már szállva, megszokták, hogy mindent a pics ájuk alá raknak, kezdve kislány koruktól és egyre kezelhetetlenebbek lesznek sajnos. Ideje lenne végre visszahozni, hogy a férfi az úr és tiszteljenek már minket, ha mi kedvesek vagyunkk és annyit teperünk a kegyeikért.
2014. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!