Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted azok, akik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted azok, akik így viselkednek egymással, szexelni fognak?

Figyelt kérdés
Adott egy népszerű, magas, okos, szex terén tapasztalt férfi és egy hozzá hasonló keliberű nő/csaj, akik folyton cukkolják egymást. Ez néha átcsap komoly veszekedésbe, néha meg csikizés lesz a vége. Nem ilyen komolytalan tinik, hanem néha komoly politikai vitákat folytatnak. Kiabálnak egy sort egymással, aztán tíz perccel később már ölelgetik egymást meg fetrengenek. Néha látszik, hogy "úgy" néznek egymásra. Szerinted ebből szex lesz? Szerinted ez a viselkedésforma mire utal? 18-20 évesek
2014. jan. 14. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
előfordulhat, szerintem elég izgató ez az egész :)
2014. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Költőnő? ***** válasza:

melyik vagy?

a srácot tippelem :))

2014. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"szex terén tapasztalt férfi 18-20 évesek"



ezek csak hülye tinik :D


dugni fognak

2014. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 Egyik sem én vagyok. Ők a legjobb barátaim :)

#3 Pont ezt írtam, hogy egyikük sem az az ostoba tini típus :D

2014. jan. 14. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Azok akiket ismertem és ilyen kapcsolatba voltak , most házastársak és van 2 gyerekük :D
2014. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
s ezt TE miért szeretnéd tudni? :)
2014. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi típus vagyok. :)
2014. jan. 14. 22:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben a dologgal: a srác vagy fél lépni (tehát valami nincs rendben a sráccal) vagy pedig nem érdekli a csaj a srácot és akkor így elhülyülnek meg politizálgatnak egmyással. Kevés annyira idegesítő dolog van mint "nem komolytalan tinik" szenvedése a barátság-zónában. De azán lehet, hogy csak ilyen baráti dologról van szó, akkor pedig a válasz triviális.


De ha nem ennyire elméleti síkon nézzük a dolgot: mivel feltételezem te vagy a lány: flörtölj vele, nyomulj egy kicsit.

2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyikük sem én vagyok, nem írtam ilyet! :D Csak simán féltékeny vagyok a csajra :D


Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2014. jan. 14. 22:16
 10/16 Költőnő? ***** válasza:

jahogy féltékeny? :)

ÍGY már értem :))

2014. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!