Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy megy a közös munka?...

Shimac kérdése:

Hogy megy a közös munka? Hogyan viselkednek a párok egymással a munkahelyükön?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
nálunk nagyon nem működött. nem tudtuk elkülöníteni a magánéletet a munkától. ha én határozottabb voltam a férjemmel egy tárgyaláson, akkor ő azt zokon vette és fordítva. Ha pl. a férjem csak úgy elviharzott mellettem a folyosón (mert pl. rohant a főnökhöz) akkor nekem ez borzasztó rosszul esett, hogy még egy mosolyt sem eresztett meg felém. De mondjuk mi nagyon érzékeny emberek vagyunk és nyilván ez is közrejátszott. szóval én utáltam a közös munkahelyet. Azóta én gyed-en vagyok és a férjem is elkerült máshová, úgyhogy ha majd visszamegyek dolgozni ő már nem lesz ott. De én ennek csak örülök. sokkal jobb lett így a kapcsolatunk:)
2011. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

ÁÁÁ nem jó,mi emiatt majdnem szakítottnk,nem ajánlom a közös munkát senkinek...

24/L

2011. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

A munkahelyemen rengeteg pár dolgozik együtt.Nem egy irodában,de egy gyárban.Közös ebéd,többi idő kollégákkal.

most akarom páromat is oda felvetetni,mert jó hely,jó fizuval.mi egy irodában is leszünk.

Lesz előnye:nem este 6 után akarunk egymás nyakán lógni,mint az elmúlt években,igy lhet társasági életet is élni.És tudok segiteni neki beilleszkedni (nem olyan könnyen megy neki,viszont jó a társaság)

N

2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
mi is gyárban dolgoztunk együtt és rajtunk kívül még sokan mások,igaz,mi gyártósoron,és nem ugyanazon,csak a szüneteink voltak együtt. a házasságunk legjobb időszaka volt. más lenne egy pici irodában,vagy alárendelt beosztásban persze.
2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezhetném az előttem szólókat hoy miyen gyárban(gyár neve),mi is dolgoztunk 1ütt gyárban,de az maga volt a pokol.2en most már soha nem foguk 1ütt dolgozni.Most a párom gyárban dolgozik,körülvéve nőkkel,és engem megöl a féltékenység...A múltkor hívta egy csaj,de letagadta,de hallottam a hangját kérdezte megy e dolgozni,3 verziót mondott hogy kié a szám.............Bocsi hogy leírtam,de csak úgy jött.
2011. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
53%

nekünk a férjemmel van egy közös cégünk, semmi gond nincs, mindenki a maga területének felelőse. ha nézeteltérés van, megbeszéljük, ha nem jutunk dűlőre, akkor vezetőségi (van még rajtunk kívül 2 kisebbségi tulajdonos, apám és az ő testvére), és szavazunk.


szerintem egyébként akik dolgozni nem tudnak együtt, azok élni sem nagyon. ugyanarról szól, egy a cél, azt kell nézni, a közbeeső problémákon meg átlépni és a nézeteltéréseket megbeszélni, majd döntést hozni.


29/N

2011. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

20:13 vagyok

mondjuk nálunk jó,mert nagyjából azonos végzettségűek vagyunk,elég jó pozicióval

De hogy főnök-besoztott pozicióba kerülnénk,az esélytelen,csak a vita menne...igy ok a közös meló,de csak hasonló beosztásban

fizu más kérdés,pasik mindig többet kapnak,plussz ha elmegyek terhesszabira,akkor bérkompenzáció ugyse lesz,de ez ugyanigy lenne ha két különböző cégnél melóznánk

2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

nekem a férjem a főnököm, én vagyok a titkárnője :D

mondjuk mi nem egy helyen dolgoztunk mert én reggel bementem az irodába, összeírtam, hogy milyen melók vannak és kiküldtem a srácokat, köztük a férjemet is (bár ő a tulaj, nem szereti a papírmunkát, inkább kint gürizik a többiekkel). én ültem egész nap egyedül az irodában, fogadtam az ügyfeleket, telefonokat, emailokat... délután mikor visszaértek ő számolt el a többiekkel, aztán ha korán végzett ment haza takarítani én meg maradtam este 8-9 ig. sima ügy volt. gond abból volt, hogy ha éjfélkor jött egy ajánlat kérő email akkor leültetett a géphez, hogy csináljam meg az árajánlatot :S de nem veszekedtünk emiatt, megcsináltam neki csak utáltam!


most itthon vagyok a babánkkal, amikor van időm csinálom a dolgokat, amikre nincs azt ő csinálja, nagyon nehéz mert titkárnőt nem akar felvenni míg én nem vagyok így meg azért láthatóan akadozik. és a csattanó az, hogy nem akarok és nem is tudok visszamenni hozzá melózni mert a gyerekünket 4körül el kell majd hozni a bölcsiből de tőle nem tudnék fél4-kor lelépni :S na ezen már most megy a vita :S

maga az együtt dolgozás rész jó volt, nekem tetszett, hogy mindig tudom hol van :D nem éreztem soha, hogy alárendelt viszonyban lennénk.

igaz mi mikor megismerkedtünk még cég se volt, talán ez így más mint ha a munkahelyünkön ismerkedtünk volna össze :)

2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Mint ahogy itt is bebizonyosodott, ez egyénektől függ. Szerintem azért mégse egészséges dolog.
2011. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi elvagyunk,munkahelyen ritkán veszekedünk, de otthon sokszor.
2011. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!