Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak csak a szex lehetőségét látják bennem?

Figyelt kérdés

Magas, duci lány vagyok, nagyobb melkek, nagy fenék, mellé pedig elég nagy szabadszájúság.

Szinte mindig mindenkire mosolygok, nem tudom, miért.

Arcra átlagos vagyok.

Aztán valahogy mindig megtalálnak a foglalt férfiak, akik csak szexet akarnának.

2 hete vagyok ismét egyedül, már 4 férfi tett ajánlatot 'arra'.

Miért csak arra kellenék nekik, valaki magyarázza már el, mert a 26 éves fejemmel fel nem foghatom.



2014. jan. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg jól nézel ki, de fejben kattant vagy annyira, hogy ne nagyon akarjanak veled hosszútávon foglalkozni.
2014. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26 éves férfi vagyok, ha gondolod írj és beszélgetünk. Ha elzárkózol te is az ismerkedéstől, akkor már nem tudom mit csináljak..:D
2014. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisugarzas, gesztusok, viselkedes, stilus, a ferfiakhoz valo hozzaallas, az onmagadhoz valo hozzaallas kornyeken kell keresni a valaszokat.

Valoszinuleg ez lehet egy picit a negativ oldala annak, ha valaki mindig tulsagosan konnyeden viselkedik, tul kozvetlen, esetleg meg kacerkodo is, konnyen teremt kapcsolatot masokkal, mert adott esetben ez azt az erzetet keltheti ezekben a ferfiakban, hogy szabad az ut, nyugodtan lehet probalkozni.


Meg kell talalni az arany kozeputat, amikor megmarad a kozvetlenseg, a kedvesseg, a mosolygas, de kepes az ember egy komoly es komolyan veheto felnott kepet is sugarozni magarol.

2014. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valakinek híre ment...


vagy ezt a benyomást kelted, mert extrovertált alkat vagy. S nem sugárzod a nyugalomra vágyást, cserébe a sok huncutság elsősorban a férfi-állatot ébreszti fel a körülötted lévő férfiakban... Van még kérdés?

2014. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!