Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám megszívatni ezt a srácot? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy 24 srác akivel egy buliban ismerkedtem meg, a bui után bejelölt majd facebookon megkedveltük egymást, sokat beszélgettünk, engem dícsért, hogy milyen szép vagyok és találkozni szeretne és azt szeretné ha a barátnője lennék és meg szeretne becsülni, és büszke akar rám lenni. Majd 2 hete eljött a találkozó és már úgymond kapcsolatban voltunk. Náluk voltunk és megpróbált megcsókolt,viszont egyből többet is akart, megpróbált rámmászni, mire én leállítottam és mondtam neki hogy még nem szeretném még, majd egy pár nap elteltével. A találkozó óta nem beszéltünk csak egyszer, és mér nem is fogunk beszélni. Barátnőmet megkértem hogy jelölje be facebookon és neki is ugyanilyen "szépeket" mond mint nekem annó , ugyanazzal a szöveggel akarja megszerezni, utóbb kiderült csak a szexre hajt. De én ezt nem akarom annyiban hagyni, azt akarom hogy pórul járjon, és meg akarjuk barátnőmmel szívatni, szerintetek milyen módon tegyük hogy ne magunkat alázzuk meg de mégis hatásos legyen ?
2014. jan. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le mindkét karját egy körfűrésszel.
2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Találkozzon vele a barátnőd és harapja meg jó erősen a farkát
2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem a Te, Ti dolgotok leckéztetni bárkit is az életben. Pláne nem 16 éves csitriként, takarodj vissza tanulni a barátnőddel tanulni.
2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem ne alázzátok meg. Csak döbbentsétek rá a dologra. pl. hívjátok át magatokhoz, de mind a ketten ugyanabban az időpontban. pl. egyikőtök hívja át szerda kettő órára, aztán meg a másik is szerda 3 órára mondjuk. Aztán Ő erre válaszként nyilván megbeszél egy másik időpontot, pl. péntek este. Adjátok le a drótot, és az új időpont megszervezése után kapjon egy levelet a másik féltől, hogy "bocs változott a program, de csütörtök délután ráérek". Ezt játsszátok egészen addig amíg rá nem jön a turpisságra :)


20/F

2014. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értelmesen tettem fel a kérdést szóval légyszíves értelmes válaszokat írjatok.
2014. jan. 15. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 jól beszél.

16 évesen inkább ne akarjatok ártani egy idősebb fiúnak, ki tudja milyen beállítottságú, aztán még a végén csúnya befejezés lenne belőle..

2014. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
CSináljatok neki egy-egy franciát.Külön-külön,vagy egyszerre.Szerintem ez jó lecke lesz neki. :)
2014. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hívjátok el egy édeshármasra. A bökkenő csak annyi lesz, hogy 2 kigyúrt néger (az egyik lehet Emerson is, nem bánom), aztán durr bele.

20F

2014. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Jó vicc!

Prűdek vagytok és ezért mást akartok szívatni. Szép! :)

Dobtak kisanyám! Inkább dolgozd fel az esetet.

Lehet barátnőd belemegy a hancúrba, ha meg nem a srác úgyis tovább lép. Találni fog olyat, akivel el lesz. Ha nem akarod, hogy rád másszon, publikus helyen találkozzatok, ne a szobádban. 24évesen nem fog 4 évet várni, hogy megdughasson.

2014. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

mért kéne megszívatnod?

nem tehet róla a srác hogy naiv 16 éves lány vagy

aki tűzzel játszik megégeti magát te meg tökéletes példát szolgáltatsz


komolyan azt hiszitek kis 14-16 évesek hogy 24 éves fiatalembernek ti másra kelletek azon kívül hogy LUK?


normálisan válaszoltam mielőtt lebunkóznál

2014. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!