Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ti tökéletesen elégedettek vagytok egy rendes,csinos,normális értékeket valló lánnyal,nem igaz?Akkor miért maradunk mi parlagon mégis annyian?Annyira töketlenek vagytok,hogyha megláttok egy kicsit érdekesebb,különlegesebb csajt már be is húzzátok a vészféket?
2014. jan. 15. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most randizunk vagy nem?
2014. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Passz, én egy csajnál se próbálkozok.
2014. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha az első behúzta a vészféket, akkor én is itt vagyok! ;-)


22F

2014. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nanda, areva? Watashi wa Nihon-jin desu! Nem, nem ám, csak vicceltem! De amúgy mi a problémád?
2014. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Privi! :)
2014. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem utasítanátok vissza mindenkit aki első látásra nem felel meg neketek akkor nem lennétek egyedül.

Azért nem próbálkozunk mert már nem kell több bocs csak barátok lehetünk szöveg.

2014. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem mindig másokban kéne keresni a hibát..

Én megelégednék egy ilyen lánnyal,nagyon is.De kezdeményezni csak akkor fogok ha látom rajta az érdeklődést.Nem kell nagy dolog,de nézzen a szemembe néha,esetleg mosolyogjon..

Mert ha tudom hogy em érdeklem akkor nem erőltetem rá magam.

Egyébként én nem nagyon látok ilyen lányokat parlagon..


Te se örülnél ha csak úgy odamenne hozzád egy cseppet sem szimpatikus pasi nyomulni.

18/F

2014. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bizony,én sem vagyok szent,utasitottam már vissza nem egy embert.Azt hiszem bizom annyira az itélőképességemben,hogy ne bánjam meg ezeket késöbb.
2014. jan. 15. 22:18
 9/17 anonim ***** válasza:

ne általánosíts már légyszíves :D

én sem mondom hogy a lányok ilyenek meg olyanok csak mert néhánnyal tapasztaltam valamit...

vannak normális fiúk is, épp úgy ahogy hülye esetlen lányok is, és fordítva is

2014. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy kicsit tényleg sarkitottan mutattam a dolgokat.Talán még nem tapasztaltam eleget,hogy ne elégedjek meg a középúttal.
2014. jan. 15. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!