Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ti tökéletesen elégedettek vagytok egy rendes,csinos,normális értékeket valló lánnyal,nem igaz?Akkor miért maradunk mi parlagon mégis annyian?Annyira töketlenek vagytok,hogyha megláttok egy kicsit érdekesebb,különlegesebb csajt már be is húzzátok a vészféket?
2014. jan. 15. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de miért mindig csak a másikban keresed a hibát? beszéljek egy kicsit arról hogy a lányok milyenek szoktak lenni? szerintem nem akarnád...
2014. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Komolyan arra gondoltam, hogy osszegyujtom itt az ilen embereket, es irok konyvet az eletukrol...
2014. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mindenki más, nem szabad általánosítani!
2014. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sóval mi a gond a lányokkal?Igenis kiváncsi vagyok.
2014. jan. 15. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kollektíve semmi baj a lányokkal.

De sokszor látom hogy a fiatal lányok egyfolytában fülhallgatóznak,a telefonjukat nyomkodják,mufurc arccal vonulnak vagy minimum 2 barátnővel összenőve.

Ismerkedni akarnak de alig járnak el,akkoris csak valami alja szórakozóhelyre.

Csillogóan tökéletes külsejű hálivúdi sztárocskákat posztolgatnak facebookra szívecskékkel.


Aztán a fiúkat vádoljak mert nincs barátjuk..


Így ne csodálkoztanak

2014. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is bennetek van a hiba, a média és az egyenjogúság teljesíthetetlen magasra emelte az igényeiteket.
2014. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen harapósak vagyunk ma :D
2014. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!