Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is akinek lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is akinek lehetetlennek tűnik kialakítani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Most lettem 18 éves,soha nem volt kapcsolatom,de úgy érzem nem is lesz.Számomra egy elképzelhetetlen dolog,hogy megismerek egy lányt,udvarolok,randizunk,megszeret stb.

Pedig sportos,normális fiú vagyok,sztem nem vállalhatatlan külsejű..

De képtelen vagyok elképzelni,hogy engem valaki szeret,kíván.


Van ezzel így más is?

18/F


2014. jan. 15. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, én is így vagyok ezzel.

szintén 18/f

2014. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetnének? Attól, hogy nem tudod elképzelni még simán előfordulhat. 17L
2014. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóképű,helyes,cuki,aranyos,jó beszélőkéjű..mi maradt?
2014. jan. 15. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,és nem maga a kialakítást gondolom lehetetlennek hanem azt,hogy találok valaha is olyat aki engem szeretne elfogadna ilyennek,és jól meglennénk.Idáig nem jött össze,és még csak szóba sem állnak velem legtöbbször,főként a külsőm miatt pedig nem vagyok csúnya egyáltalán. :)

22/F

2014. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ezt mások mondták vagy te gondolod magadról? mindenkinek más a helyes, a cuki, meg az aranyos
2014. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátom okos, szexi, határozott, férfias. Egy cseppet sem cuki, de ez nem is baj, mert akkor elég nehéz lenne férfiként tekinteni rá.
2014. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!