Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen a 10/10-es lány?

Figyelt kérdés
ha lehet linkeljetek róla képet (lehetőleg ne korhatárosat),köszi
2014. jan. 15. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

perfect alak, gyönyörű arc

képet nem tudok

2014. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz már nem csak külső kell.

Mondjuk alapjáraton se csak azt néztem.

2014. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Most mindenki bomba nőre gondol, de én egy átlagos lányra is simán rámondom, hogy 10/10, főleg, ha van benne valami különleges. De ez mindenkinél más, hogy kinek mi a bombanő
2014. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Sulek Péter ***** válasza:
ez egyénfüggő sztem nekem pl bejönnek a szőke lányok meg stílust nézek arc ruházat :) igazából ami egy az egybe megfog elsőre :) leírni nem tudom
2014. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Olyan aki szóba áll velem :DD
2014. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Legyen szép bőre, szép mosolya (fehér fogsor), meg legyen kedves. Főleg a hosszú hajú nők tetszenek, 1-2 kivételtől eltekintve. Pl. Halle Berry dögös rövid hajjal is. És legyen nőies minden szempontból, de semmiképpen se közönséges.
2014. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Csinos, magabiztos, jól kezeli a hangulatát.


Nem kell tökéletesnek lennie, elég ha van elképzelése a saját életéről és véghez is viszi.

2014. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz már tényleg nem csak a külső elég... Sajnos hiába van sok lány, aki tetszik külsőre, ha jellemre egy sem tud igazán boldoggá tenni.
2014. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem ő a 10/10..

Ne a színésznőt nézd, mert az most lényegtelen, hanem az alakját..

Gyönyörű..bár arcra is szép

[link]

2014. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!