Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 1 éve érettségiztem. Nem mentem tovább tanulni, mert nem volt pénzem a sulira. Gondoltam majd gyűjtök rá... Elkezdtem dolgozni havi 60 ezerért, mert jobbat nem találtam, de most annak is vége... Naponta legalább 20 hirdetésre küldöm el az önéletrajzom, de semmi.

Már ott tartok, hogy elmegyek erotikus masszőrnek, abból pár hónap alatt talán meglenne a suli ára és élni is tudnék valamiből... De ezt a párommal nem tehetem meg. Ki is b*szna, ha ilyet csinálnék... Már nagyon el vagyok keseredve. Hiába vagyok kitartó, semmit nem érek vele végzettség nélkül.

Ti mit tennétek?


2014. jan. 16. 08:27
1 2
 1/16 The Guard ***** válasza:
Leszek az első vendéged;)
2014. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne mond el a párodnak.Én szivesen,grátisz letesztelem,hogy alkalmas vagy-e rá.
2014. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mimidinnye válasza:

1: Ezt verd ki a fejedből! Nem a párod miatt, hanem mert bele kerülnél egy olyan mókus kerékbe amiből soha a büdös életben nem kerülnél ki! Arról nem is beszélve hogy úgy is "éhen döglenél"! Tönkre tennéd magad lelkileg, fizikailag és egészségileg is!

2: Ne add fel! Ha a párod a tenyerén hordoz és megértő feléd, akkor keresgess csak tovább! Előbb vagy utóbb összejön! 20 éves vagy! nem késtél le még semmit se! Szurkolok! Egy kalappal!

2014. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy bolcs ember mondta! (En!!! ;D)


"A kitartoakhoz vandorol a szerencse!"

2014. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát a párod miért nem segít?
2014. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ismeretség nelkul nem megy. En is ugyanigy vagyok, diplomaval raadasul. Nem bolcsesz diploma....

En is 65 ezerert nyomom most, par honap es vege ennek...utana mi lesz fingom sincs.

2014. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én diploma előkészítővel, és 3 szakmával a kezemben nem találok semmit! A párom megértő, mert neki ugyan van állása, mégis át tudja érezni a helyzetem, hiszen őt meg minden hónapban alig akarják kifizetni. Tudja hogy manapság nem egyszerű találni, vagy váltani. Én is neki keseredek időnként, de a világért sem vállalnék el erotikus munkát. Lehet "csak" erotikus masszőrként kezdenél, de vinne magával lejjebb és lejjebb. Később esélyed sem lenne egy normális emberrel együtt lenni, sem egy normális életre. Miért? mert előítéletes mások szemszögéből nézve, mert nem tisztességes, és mert ennyi erővel mindenki feladhatná, és belefoghatna hasonlóba! Kitartás, lesz még jobb is! :) 24N
2014. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:

tanfolyam, költözés, akármi. Lényeg, h ne add fel.

regionálisan sajnos nem mindenütt vannak lehetőségek, sőt. :(

de ha ott felétek ennyire nincs, mozdulni kell.

2014. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha felvettek költségtérítéses képzésre, akár nappali, akár esti tagozatra, igényelhetsz diákhitel 1-et és kettőt.


A diákhitel 1-et több sávban fél évenként 250 ezer forintig, a diákhitel 2 a tandíj mértékéig felvehető, mindkettőnek egyszerű az intézése-. Mindkettőt akkor igényelheted azonnal amikor megkezded a félévet. ha végeztél a képzéssel akkor a teljes igénybevett hiteledet megkezdheted törleszteni, ami mivel nagyon hosszú idejű ezért nem magas értékű. nekem kell pl 250k felvett hitelre valami néhány ezer ft-ot fizetni


Ezzel meg is oldódott a továbbtanulásod térítése, a többi akarat.


Amúgy ha diák vagy kaphatsz diákmunkát, amivel heti pár alkalommal tudod fedezni a minimális költségeidet. Ha estire vettek fel, lehet sok olyan munkát is végezni, persze fizikai munkát, amelyet het 40 órában csinálod, persze nem sok pénzért de egy fősulis életet meg tudsz belőle nagyjából finanszírozni. Mielött azt írnád, hogy nem a szomszéd cégnél van csomó diákmunkás, és a követelmény a heti minimum 20 óra munka.


Ezzel a pénzed is megoldódott. Ha van kérdésed írj.

2014. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat a nyelvtani hibák sokaságáért, de mobilról írok, és még nem jöttem bele az érintőképernyős gépelésbe.
2014. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!