Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 1 éve érettségiztem. Nem mentem tovább tanulni, mert nem volt pénzem a sulira. Gondoltam majd gyűjtök rá... Elkezdtem dolgozni havi 60 ezerért, mert jobbat nem találtam, de most annak is vége... Naponta legalább 20 hirdetésre küldöm el az önéletrajzom, de semmi.

Már ott tartok, hogy elmegyek erotikus masszőrnek, abból pár hónap alatt talán meglenne a suli ára és élni is tudnék valamiből... De ezt a párommal nem tehetem meg. Ki is b*szna, ha ilyet csinálnék... Már nagyon el vagyok keseredve. Hiába vagyok kitartó, semmit nem érek vele végzettség nélkül.

Ti mit tennétek?


2014. jan. 16. 08:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 16. 09:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Már csak az a kérdés, hogy hova akarsz jelentkezni. Manapság az ilyen általános fősulis végzettségekkel lehet a legjobban elhelyezkedni, mint pl kommunikáció, ker/marketing, közgáz. Azokkal a munkák 70%-ára jelentkezhetsz. Javaslom Budapestre jelentkezz képzésre, mégha vidéki vagy akkor is, mert 3-6 év alatt amig elvégzed, beilleszkedsz a városba, és itt sokkal könnyebb munkát, lakást is találni.


Jaj és még valami. Ez nagyon fontos. Kezdj el németet tanulni. Manapság az angol az általános, az alap, de ha komoly helyekre irodába akarsz menni, a német is elengedhetettlen.

2014. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a könnyebb utat akarod választani, akkor elmész kommunikációra, mert ott a tárgyak fele beadandóval kiváltható, meg sok tárgy kommunikációs feladatokból áll, egyszerűbbek a vizsgák. Sok házi van, zh viszonylag kevés (50%) jah és a diplomához csak egy nyelv kell, mert az a társadalomtudományba tartozik, nem a gazdaságtudományba.
2014. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyakornoki munkát ne vállalj, mert azt a hajadra kenheted, ilyen nesze semmi fogd meg jól időtöltés, és aláiratnak veled egy papírt, hogy nem tartasz igényt pénzre.


Igen. asszem ennyi, ja nem...rendes irodai melót, akár félmunkában is, vállalj mindenképpen akár diákmunka mellett is, mert friss diplomával már elvárják a 2-3 év tapasztalatot 23-25 évesen.


Ami azt jelenti, hogy akkor is küldözgesd az életrajzodat, amikor suliba jársz. Nem érdemes várni vele, tapasztalat. Én egy gány irodai melóval kezdtem 21 évesen szinte nulla jövedelemmel, de suli végzése után 1 évvel már jólmenő állásom volt, sok fizuval, mert már volt 5 év munkatapasztalatom is.

2014. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is feladtam az álmaim,bedobáltam a fiókba a bízonyitványaimat,lakhelyet változtattam,most igaz,hogy fizikai munkával+sok gondolkodással a 3-400 ezer megvan és tojok mindenre és mindenki véleményére.Attól,hogy erkölcsös vagyok,még éhen dögölhettem volna.Sok álszent ember,bárki eladja magát,csak az ár más.tapasztalatból tudom.Én nem maszirozok senkit(nem is szexmunkát végzem),de nekem sem a mostani munkám volt az álmom.
2014. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na először is kérdező az erotikus masszőr nem az jelenti,hogy te masszirozgatod a meztelen vendeged...szájjal-kézzel kielégited és te magad is meztelen vagy ,esetleg fehérneműbe....és ha aktus nem is de szájjal-kézzel téged is kényeztetnek.Vagyis magyarul ugyan úgy prosti vagy...és egy időután váltaná és teljes egészében az lennél,mert rájönnél,hogy nem elég a pénz amit erotikus masszőzként keresel...hisz a vendégek ugyan ennyi pénzért inkább olyan helyekre járnak ahol aktus is van.Szóval én nem ajánlom,hogy ebbe belelépj,mert aztán kilépni nem magadtól fogsz az biztos...áldozat leszel vagy pedig erre fogod alapozni az egész életed és még 40évesen is az ipart üzöd se kutyád,se macskád se senkid nem lesz...de pénzed se mert úgyis elfogod szórni szarságokra nem fogsz gyűjteni...és mivel sosem lesz félrarakott pénzed ,ezért még csinálod "egy darabig" aztán eltelik 10év...No,de a másik oldal és ez miatt majd sokan lepontoznak...hogy könnyebb tanácsokat adni és kimondva minden könnyen megvalósítható de ha valaki valóban a nullára kerül,hogy nem tud kaját venni,lakbért fizetni na akkor az élet tud fura dolgokat produkálni és akkor bizony lehullik minden erkölcsösség...
2014. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!