Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit "vártok el" egy 12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "vártok el" egy 12-13 évestől szerelem és hasonló dolgokban?

Figyelt kérdés

Leginkább felnőttek válaszát várom, de bárki írhat!


NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI!!!


Köszi!:-)



2014. jan. 13. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
azt várom el hogy ne kelljen tudnom.
2014. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12-13 évesen még inkább ne szerelmeskedjenek meg "hasonlók". Majd középiskolában elég lesz úgy 16 év körül.
2014. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

12-13 évessel nem kezdek.

14 évessel se... ha szexelni akar akkor megkapja de többet nem.

2014. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj
2014. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tiniszerelmek természetesek, a szexel nem baj ha várnak egy kicsit, hogy képeske legyenek megélni is, ne csak csinálni.

A 12-13 évesek legyenek olyanok mint ami erre a korosztályra jellemző. Idegesítőek, ez tény, de mi is azok voltunk ennyi idősen :)))

2014. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, számomra fura, ha valaki enyni idősen, gyerekként mér felnőttesdit akar játszani. De hát ha ezt akarja.. Én úgy tudom elképzelni, mint a barátokat. Elmennek sétálni ide-oda, suli után kicsit lógnak kettesben. De testiség témakörében nagyon max a kézfogást tudom elképzelni. A többi egyszerűen nevetséges.
2014. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt várom, hogy még gyerek legyen, és úgy is viselkedjen.
2014. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugye az előttem lévőek mind felnőttek? Nos én is 12 vagyok és nem úgy működok ahogy gondolják szex az nincs az igaz de azért nem kézfogás az én barátnőmmel kb fél egy éve jarunk és a csók a mi korosztályunk utolsó fázisa szerintem de először barátok
2014. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!