Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön is tiltva van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is tiltva van a béranya szerep?

Figyelt kérdés

mivel egyszerűen nem találok egy partnert akivel le tudnám élni az életem, úgy döntöttem feladom, és 1 év múlva amikor végzek a főiskolával elmegyek innen külföldre mivel a szüleimen kívül semmi nem köt ide, de ők meg nem fognak örökké élni.

én már beletörődtem abba h senkim nem lesz, bulizni és lerészegedni meg ezért nem fogok, viszont szeretnék egy gyereket, és megfordult már a fejemben h lehetne egy nő egy béranya aki megszüli nekem, én pedig felnevelném.



2014. jan. 16. 13:31
1 2
 1/13 moonlightsentinel ***** válasza:
Nem, nem mindenhol, asszem pl. Ukrajnában engedélyezett (de nem csak ott, sok más országban is, csak talán az van legközelebb). Melegek is így szokták csinálni.
2014. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénzed, akkor semmi sincs tiltva, sem itthon, sem külföldön... de törvény nem engedélyezi.

Rossz a hozzáállásod a dolgokhoz. Nem szabadna így felfognod, hogy úgy sem lesz senkid. A gyereknek meg szüksége van anyára.

2014. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemetben tilos. Pont nemreg tanultuk suliban.
2014. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

pedig nemetbe terveztem a menetelt.

Angliaban is tilos?

2014. jan. 16. 15:22
 5/13 moonlightsentinel ***** válasza:

Na utánanéztem, és az alábbi országokban legális az a fajta béranyaság, ami neked kell:

- Ukrajna

- Oroszország

- India

- USA-ban: California, Illinois, Arkansas, Maryland.

2014. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem várjál még ezzel a kérdéssel kb 30 éves korodig. Addig még sok minden történhet, ami megváltoztatja az elhatározásodat.
2014. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fél év és 23 leszek. Szerintem nem változtat semmi ezen. A lényeg h legyen 1 vagy 2 gyerek akit felnevelhetek. Mondjuk jó lenne ha lenne valaki aki szeretettel csinál nekem kaját meg ilyesmi de ha ez nem adathat meg nekem akkor ez van
2014. jan. 17. 20:02
 8/13 Frigg ***** válasza:

Kiegészíteném még Görögországgal a listát :)

Ott is szóba jöhet a dolog.


Én azért még sok sikert kívánnék neked az ügyben, és még ne add fel azért ilyen végérvényesen! :)


23/N

2014. jan. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen. Görögország még nem is rossz.


Viszont köszi a jó kívánságot de ez már aligha fog változni. 100% hogy nem.

2014. jan. 28. 15:07
 10/13 Frigg ***** válasza:
Ó, annyit még elfelejtettem, hogy ez rettenetesen drága művelet. Szóval milliókban gondolkodj kb. :/
2014. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!