Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön is tiltva van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is tiltva van a béranya szerep?

Figyelt kérdés

mivel egyszerűen nem találok egy partnert akivel le tudnám élni az életem, úgy döntöttem feladom, és 1 év múlva amikor végzek a főiskolával elmegyek innen külföldre mivel a szüleimen kívül semmi nem köt ide, de ők meg nem fognak örökké élni.

én már beletörődtem abba h senkim nem lesz, bulizni és lerészegedni meg ezért nem fogok, viszont szeretnék egy gyereket, és megfordult már a fejemben h lehetne egy nő egy béranya aki megszüli nekem, én pedig felnevelném.



2014. jan. 16. 13:31
1 2
 11/13 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Meglepőnek tartom ezt az ötletet egy 23 éves nőtől, de természetesen a Te életed, a Te döntésed.


De ha nem veszed tolakodásnak, megkérdezhetem, hogy terveid szerinte ki lesz a leendő gyermeked "biológiai anyja" (vagyis kinek a petesejtjéből fog megfoganni), ha végül valóban ezt az utat választod, miután előteremtettél rá néhány millió forintot?


Már csak azért is kérdezem, mert ha Te ezt ennyi idősen jobb megoldásnak tartod, mint a donorspermás inszeminációt, ahol a saját testedben megfogant gyermekedet hordanád ki, szülnéd meg és nevelnéd fel - a saját döntésed miatt - ugyanúgy apa nélkül, akkor bennem felmerült annak a lehetősége, hogy Te tudat alatt esetleg a várandósságtól és a szüléstól félsz valamiért, nem pedig attól, hogy 23 évesen, reálisan nézbe ne lenne nagyon is sok reményed és esélyed arra, hogy megtaláld azt a férfit, akivel egymásba szerettek, és gyerekeitek születhetnek, ha arra vágytok.

2014. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2014. jan. 29. 14:25
 13/13 Passiflora ***** válasza:

Bocsánat, erre nem gondoltam.


Mondjuk valószínűleg én voltam az egyetlen hozzászóló, akinek ez valamiért meg sem fordult a fejében. El is gondolkoztam rajta mélyen, hogy miért tűnt olyan magától értetődőnek, hogy nő lehetsz.


Lehet, hogy azért, mert túl sok olyan kapcsolatot láttam az életben, ahol a nő élte meg rosszul, hogy még a huszas évei végén, harmincas évei elején, több év együttélés vagy házasság után is arra várt, hogy végre a párja is úgy érezze, hogy itt az ideje a családalapításnak.


Egyik hozzászólásodban azt írtad a helyzettel kapcsolatban, hogy:


"ez már aligha fog változni. 100% hogy nem".


Én úgy gondolom, hogy hasonló helyzetben valószínűleg inkább ezen a (nem éppen optimista) hozzáállásomon igyekeznék változtatni, de feltételezem, hogy ennek elég komoly, személyes okai lehetnek, amiről tapintatlanság lenne érdeklődni, ha valóban így érzel.

2014. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!