Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok egy nagyon nagyon félénk lánnyal?

Figyelt kérdés
nem nagyon merek fiúkkal beszélgetni...mármint vannak, akikkel így kijövök és haverként tekintek rájuk, velük simán elbeszélgetek, de olyanokkal, akik tetszenek, vagy idegenekkel nagyon nem...még pl. skype-on se, mert...nem tudom, egyszerűen csak zavarban vagyok...és ilyenkor minden egyes szót alig lehet belőlem kihúzni és félek, hogy azt hiszik, debil vagyok...de tényleg nem tudok ilyenkor megszólalni...szóval ez nagyon gáz és lehet valaha így barátom?
2014. jan. 16. 17:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
semmi, csak...nem tudom...félek, hogy mit gondolnak rólam az emberek és inkább meg se szólalok egész nap, csak ne kelljen mindenkinek rám figyelnie...
2014. jan. 16. 18:03
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha kezdetben az, de néhány hét alatt velem feloldódik, akkor azzal nincs semmi baj. Ha hónapok múlva se lehet vele beszélgetni, akkor azzal már van.
2014. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
szerintem pár hét után max feloldódnék (xD) :))
2014. jan. 16. 18:06
 14/24 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen.
2014. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én járnék simán.:)
2014. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kivárnám azt a pár hetet.
2014. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
(:
2014. jan. 16. 18:47
 18/24 anonim ***** válasza:

persze


az hogy valaki félénk nem rossz tulajdonság hanem egy állapot

ha hisztis, beképzelt, nagyszájú, bunkó stb lennél mindjárt nem lenne a válasz

mért vagy félénk? biztos hogy félénk vagy nem önbizalom hiányos? a kettő nem ugyan az

2014. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
hát először is önbizalomhiányos és ebből következik a csendesség
2014. jan. 16. 18:57
 20/24 anonim ***** válasza:

18 as vagyok


ugye-ugye nem mindegy

önbizalmad nem tudom mért nincs így nehézkes tanácsot adni

gondolod írj rám egy privit segítek ha tudok

2014. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!