Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csokoljam meg?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy a "hogyan kell csokolozni" kerdesekkel mar mindenki kivan, de en megis megkerdezem.

A baratommal nem reg vagyunk egyutt, sokat talalkozgattunk, a multkor meg is csokolt, (en meg nem csokoloztam, azt hittem szajrapuszival kezd, de rogton nyelvvel inditott. Nagyon meglepett ezzel, es en elhuzodtam. Azt mondjak, jon magatol, de en megsem tudtam, mit csinaljak. Nem ereztem rá. Nem akarom, hogy a baratom emiatt megharagudjon, szoval szeretnem neki ezt viszonozni.

1. kérdésem: Ha kozelit a szaja, akkor nyelves csok kozben az ajkak osszeernek, vagy csak a nyelvek?

2. Nyelves csok kozben a nyelvemet hova tegyem es mit csinaljak?

3. Hogy adjam tuttara h vegeztem a csokkal?

4. Ha nem nyelves a csok, akkor csak annyit kell csinalni, hogy en a ket ajkam koze veszem hol az also, hol a felso ajkat?


Ha valamit kihagytam, segitsetek.


Elore is koszonom.



2014. jan. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld ki..:)majd meg fogod tapasztalni a válaszokat:)
2014. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

De aranyoooos :)

1. Először az ajkak is összeérnek, de csak éppen egy pici időre (egy nagyon picit alapból nyitva van a szád, aztán nagyobbra nyitod ahogy a nyelved nyújtod a szájába)

2. Mindenki másképp csinálja, van, aki csak masszírozza a másik nyelvét, van, aki kör-körösen mozgatja... Változó :)

3. Kihúzod a nyelved, adsz egy puszit az ajkára, ilyenkor egyébként mivel csak egymásra figyeltek és a szemetek is csukva van, annyira egymásra összpontosítotok, hogy nagyon apró jelekből lehet tudni ezeket a dolgokat, nem is hinnéd. :)

4. Igen :)

2014. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!