Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerint egy számukra jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint egy számukra jó megjelenésű férfinak hány darab nadrággal, pólóval, pulóverrel valamint inggel kell rendelkezni hétköznapi viseletre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Olyan nővel össze se jönnék, akinek ilyen felszínes xarságok számítanak. Nem a ruha teszi az embert.
2014. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a mellébeszélést. Ez igen is alap dolog a XXI. században. Nem kell megjátszani, hogy a nőknek nem számít, hogy ki mit hord.
2014. jan. 16. 23:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyilván számít nekem is, hogy ne egy igénytelen csövessel sétáljak. De ahhoz nem kell ezer darabos ruhatár, csak álljon jól neki amit visel, az meg hogy miből mennyi van...kit érdekel? 27N
2014. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Emlékszek középiskolában több lány osztálytársam is tett megjegyzést más lányokra, olyanokra akiknek szerintem a nevét sem tudták, hogy mindig ugyan abban a felsőben van vagy hasonlók. A dolog kicsit nekem is rosszul esett amit persze egyáltalán nem mutattam ki, de nekem is csak 2-3 pulcsim volt, 1 téli 1 átmeneti dzsekim, meg max 2 nadrág. Otthon persze másik fajta ruhákat hordtam, volt szakadt, foltos, nyúzott, dehát otthon senki sem szólt meg érte és nem kellett vigyázni sem rá, hogy ne legyen véletlenül rajta folt.
2014. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
KI beszél ezer darabokról? Inkább leírsz 10 felesleges kommentet, minthogy fél perc alatt átgondold, hogy a te barátod jó esetben mennyi ruhával rendelkezzen.
2014. jan. 16. 23:33
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha összejössz valakivel előbb-utóbb úgyis lekerül a ruha.akkormeg nem mindeggy
2014. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anti paladin ***** válasza:

Nem mindegy? Álljanak jól a ruhák és ne legyenek koszosak, büdösek, igénytelenek. Értelmes nő a kapcsolat elején nem csesztet ilyen marhaságokkal (értsd: nem fog azzal csesztetni, hogy jaaaaj, három nappal ezelőtt már felvetted egyszer ezt az inget). Később is max a ruhatár színesítése miatt fog ruhavásárlásra buzdítani és nem azért mert milyen ciki már ha nem tudsz mindennap másik pulcsit felvenni.

"Értelmetlen", buta, "gold digger" csajtól meg óvjon az ég és ha ilyet látsz: Fuss. Fuss ameddig bírsz. :) Vagy használd ki ha nagyon alja de legalább jól néz ki.


Viszont igazuk van a többieknek. Azért ilyen értelemszerű dolgon rugózni...

2014. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején amíg az anyukája mosott rá egyáltalán nem érdekelt, mert mindig jól nézett ki bármit vett fel, pedig egy sporttáskában az összes ruhája elfért kb amiket hétköznapra hord (téli nyári egybe). Mióta összeköltöztünk és én mosok rá, azóta frusztrál, hogy nincs elég pólója, mert színek szerint (fehér, fekete, szürke- mintás fehérek, barnás-zöldes-sárgás, lila-piros-narancs) mosom a saját ruháim, így az övét a sajátjaim mellé bedobva teszem, de mivel így kb heti 2 mosás jön össze, viszont így az ő cuccai kb 2-3 hét alatt kerülnének kimosásra, addigra meg konkrétan már nem lenne mit felvennie, ezért ruhavásárlásra buzdítottam, mert amíg ketten vagyunk 2 ruhadarabért nem indítok el egy mosást. Évek múltán ha már család leszünk akár az is elég lesz ha 2 farmer-póló-pulóverrel rendelkezik, mert a gyerek cuccai miatt gyakrabban kell majd mosni.


Szóval a válaszom, nem a ruhák száma teszi jó megjelenésűvé a férfit hanem hogy hogyan viseli azokat a ruhadarabokat. Mert akár lehet 1 inge, ha azt megfelelően kombinálja pulóverrel, vagy esetleg zakóval és egyéb kiegészítőkkel, akkor lehet kell egy kis idő amíg rájövök, hogy minden alkalommal ugyanazt az inget vette fel.


23 N

2014. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!