Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdenétek az életetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek az életetekkel, ha nyernétek a lottón?

Figyelt kérdés
A főnyereményre gondolok értelemszerűen.
2014. jan. 17. 02:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kialakítanám a világ legglobálisabb karitativ szolgálatát és segítenék az embereknek
2014. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elkölteném italra és nőkre, tehát változást nem hozna az életemben, eddig is ezt csináltam.
2014. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Poénbol megdugnam azokat a ribiket, akik csak a penzre mennek, mindegyikrol hidden camos vidi es fel a netre. :-) aztan korbeutaznam a fold legszebb pontjait... Buli, csaj, szex ezerrel, vegul hazajonnek valami szomszedos orszagba vallalkozast nyitnek, ingatlanokba, aranyba, dioba fektetnem a penzt es a kamatokbol lazan elnek.
2014. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

minden hónapba lekötnék 100-100 milliót egy évre

csak a kamatokból élnék persze


vennék egy telket a semmi közepén építenék rá egy jó kis házat, semmi kirívót, 2-3 háló, egy 40nm2 nappali, hogyha, 2 fürdő, 2wc, egy akkora teraszt hogy elférjen egy 10 fős ebédlőasztal meg egy hintaágy

szépen nyugiban, békében eléldegélnék

lecserélném a ladám :) persze nem egy jaguárra csak olyanra mait nem 10 perc beindítani

fúrt kút,napelem/szélturbina a telek sarkán lényegtelen csak ne ezektől a szemét szolgáltatóktól függjek


se szobalány, se szakács nem kéne eddig se haltam éhen és a kosz se lepett el

2014. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
felét lekötném és a kamataiból élnék. a maradékból adnék a rokonoknak, vennék egy házat egy szép helyen (nem feltétlen külföldön hiszen anyagi problémáim nem lennének), vennék autót magamnak (nem ferrarit, olyan húszmilláért max), és körbeutaznám a világot később.ha megunom, esetleg csinálnék valami vállalkozást.
2014. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sokszor gondolkodtam már ezen és mindig arra jutottam, hogy nem változtatnék semmit az életemen. Megvan mindenem ami a boldogsághoz szükséges.
2014. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Irány a családommal együtt végleg külföld,és soha vissza.Ez lenne az első lépés.

Aztán ott már elhelyezkednénk,és vennék ott kint magunknak lakást,autót mindent ami kell és jól eléldegélnénk. :)

2014. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vennék vagy egy zuhair murad ruhát, egy lakást Stockholmban, befejezném a sulit, támogatnám a szüleimet, keresnék egy jó pénzügyi tanácsadót, és a segítségével befektetném a többit.
2014. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kifizetném anyám hitelét, majd vennék neki, illetve magamnak egy házat. Utána indítanék valami egyszerű vállalkozást. A maradéknak a felét szétosztanám a rokonok között úgy, hogy névtelenül utalok nekik X összeget.
2014. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Irány a tengerpart és pihenés életem végéig.
2014. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!