Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek ilyen pasival? Érdemes beleölni időt, energiát, vagy hagyni kell? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác.Már tavaj is szimpatizáltunk egymással,de meghátrált mert anno a legjobb barátjával jártam egy rövidke ideig és nem akarta,hogy a barátsága rámenjen a "kapcsolatunkra".

Aztán a napokban újra megtaláltuk egymást. Lelkes volt,mondta,hogy mennyi mindent másképp lát,stb.Találkoztunk kétszer és tényleg jó volt.De semmi nem történt csókon kívül. Nem mondtuk,hogy mit akarunk egymástól,de tudjuk,mik a másik vágyai.Komoly kapcsolat és stabilitás. De valahogy nem úgy áll a dolgokhoz,mintha valóban ezt akarná.Én meg szexbe nem megyek bele úgy,hogy nem tudom,holnap mi lesz kettőnkkel.

Fogalmam sincs van-e értelme rá időt pazarolnom,úgy,hogy ennyire nem lelkes és közben talán az igazit hagyom elmenni magam mellett. Nem tudom,mit kéne tennem....


2013. jan. 12. 00:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hát valóban az lehetek. Mert komoly kapcsolatra vágyom és nem kalandra és mert rosszul esik,hogy bár "jó nő" vagyok,mégsem lelkes irányomban! Velem ellentétben...
2013. jan. 12. 00:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajna mi nem tudhatjuk, mi jár a fejében. Miért nem őt kérdezed, hogy mit szeretne?
2013. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szánj rá még egy kis időt és ha később sem lesz lelkesebb,akkor hagyd és keress olyat,aki megfelel ennek az igényednek is.Nem mindenkin látszanak nagyon az érzelmei és ebből később még lehetnek gondok,ha más tipusok vagytok etéren.Ennyi idő után még érthető,ha nem lelkesedik annyira.Egy-két hónapot adnák neki.
2013. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg pont az elején kéne nagyon lelkesedni. Beszélgettem vele sokat,de nem tudok rajta kiigazodni. Komoly kapcsolatot ,állandóságot keres,de közben napokra "eltűnik" és nem érdekli élek-e vagy halok. Volt már egyszer egy ilyen kapcsolatom,többet nem szeretnék hasonlót sem. Talán tényleg azt keresi,amit mondd,csak nem én vagyok az,aki neki kell! Ezzel sincs baj,csak hát nem ártana face to face ezt elmondani....
2013. jan. 12. 00:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Néhány találkozás után még ne vonj le semmilyen következtetést. Az is lehet, hogy csak zavarban van, vagy egyszerűen nem akarja még kiadni magát, felfedni számodra, hogy mennyire bejössz neki.

Vagy csak tudatosan nem akarja, hogy eluralkodjanak rajta az érzelmek, inkább óvatos, így nem engedi magának, hogy túlzottan beléd szeressen idő előtt, hátha mégsem vagytok összevalók, akkor ha inkább tartózkodó volt az elején, nincs akkora sérülés.

Szóval még nyugodtan randizzatok, én azt mondom. Az is lehet, hogy neki ilyen az igazi személyisége, inkább nyugodt, higgadt, az hogy milyennek látod őt társaságban, nem biztos, hogy ugyanolyan egy kapcsolatban is. Lehet, hogy évek múltán is hűvösebb lesz, de ez nem azt jelenti, hogy nem fog szeretni, ha idáig eljuttok, egyszerűen csak ilyen.

2013. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
00:42-es! Csak tudod ez nekem így kevés :/!
2013. jan. 12. 00:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire merev. A legtöbb pasi (és csaj is) megijed, ha az első randin már komoly kapcsolat ígéretét várják tőle. Ehhez idő kell. Nem úgy működik, hogy első randin eldöntjük, hogy ez most komoly lesz.


Ha csak akkor fekszel le valakivel, ha már kvázi megkérte a kezed, akkor igen sivár szexuális életed lesz, és párt sem igen fogsz találni.


A ribi és a te elképzelésed között van pár átmenet még.

2013. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem rémültem még meg attól,ha egy számomra kívül belül tökéletes pasi komolyan tervezett velem! Hát pedig nem is fogok olyannal lefeküdni aki nem gondolja komolyan.Ha 24 év alatt ez működött,ezután is fog.
2013. jan. 12. 00:51
 9/14 anonim ***** válasza:

én sem vernék át senkit, mégis halálra rémülnék, ha valaki első randin olyanokról beszélne, hogy komoly kapcsolat, stabilitás stb. tényleg kicsit merev vagy, viszont ő sem tűnik szentnek. napokra eltűnni azért nem buli, néha adhatna életjelet.

egy időre még hagyd a komoly kapcsolat dolgot, találkozgassatok, hagyd alakulni, ha együtt kell lennetek, úgyis minden rendben lesz, ha meg nem, tapasztalatgyűjtés :)

a jó dolgokhoz idő kell, tudod. nem szabad úgy gondolkodni, hogy vesztegeted az időd, és közben az igazi elrohan melletted. nem tudom istenben hiszel-e, én például a sorsban hiszek, mert mindig mindent úgy alakít, hogy a hasznodra váljon, még ha nem is mindig azt kapod, amit akarsz.

2013. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez bölcs volt Utolsó :)! Nem hiszek amúgy Istenben,inkább a sorsszerűségben! Bár sokszor eléggé kibabrál velem :). Talán túl göcsösen akarom,hogy legyen valakim,bár ezt sosem mutatom ki,mert még "megrémülnek" :D! alakul ami alakul,így van,ha másnak nem,tapasztalatszerzésnek jó lesz!
2013. jan. 12. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!