Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kezdenétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Fordítsuk meg a kérdést, mert már baromira unom.

Tegyük fel van egy lány, az alábbi külső tulajdonságok közül rendelkezik bármelyikkel...külön-külön, vagy vegyítve, kinek hogyan:

- túlsúlyos (120kg és afölött)

- a külsejére igénytelen - zsíros haj, rohadó fogak, másfél centi kosz a köröm alatt, ápolatlan bőr, bozontos szemöldök

- genetikailag miatt torz(abb) külső - elálló fülek, kapafogak, gülüszemek, bazilika kilincs orr - mondjuk ezekből minimum 2 tulajdonság észlelhető az arcán

- rendkívül gebe - se mell, se segg - de nem sportos, hanem az az igazi csontkollekció


Nyilván folytathatnám még a sort ezekről a tulajdonságokról. Ha ezek közül a tulajdonságok közül rendelkező lány akarna veletek kezdeni, aki mondjuk belül egy kisangyal lenne - kedves, értelmes, megértő - akkor is csak a belső számítana? Tojnátok magasra arra, hogy hogyan néz ki a lány?

Na ugye, hogy nektek is számít a külső, srácok.

Szóval, jó lenne ha végre leakadnátok erről a témáról, hogy a nők mennyire felszínesek. Mindenkinek fontos a külső. Kár tagadni.


2013. jún. 3. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De am jó kérdés.Csak pont azok nem fogják érteni.Akiknek kéne!
2013. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tagadtam, hogy fontos a külső. De ha neten beszélek valakivel, képes vagyok megkedvelni, mielőtt látnám.
2013. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem kötöszködésképp, de pont a pasikra mondják, hogy a külső számit csak. Akkor most mi a baj??? Mind a két nemnek kell az h külsőleg megfogja.
2013. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4.Nem ez a baj,Hanem az hogy nem fogadják el!
2013. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Nézz szét az oldalon. Naponta legalább 5 kérdés van, de gyakran több is, arról, hogy a nők miért csak a külső alapján ítélnek...férfiakról sokkal ritkábban tesznek fel ilyen kérdést. Mikor basszus, mindenkinek az az első. Azt látod, tapasztalod először. De egyszerűen nem bírják felfogni...
2013. jún. 3. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik sem kéne!

Ez nagyon nagyon a 2 véglet.

2013. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

A túlsúlyon fogyókúrával lehet segíteni.

Az igénytelen külsőről szintén tehet az illető - ezen is könnyedén lehet segíteni.

Hogyha valaki genetikailag torz, arról nem tehet, így - amennyiben belülről hibátlan az illető - összejönnék vele.

2013. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok srác de van különbség aközött, hogy valaki mondjuk genetikája miatt nem olyan szép, vagy egyszerűen csak igénytelen, és elhanyagolja magát...

Az utóbbi az ami szerintem kizáró ok. Arról nem tehet senki h milyen adottságokkal születik, de hogy mit hoz ki belőle az más tészta...


Pl én ismertem genetikai betegség miatt túlsúlyos lányt, aki csinosan öltözködött sminkelt, mindent megtett h jól nézzen ki, ráadásul emellett jó fej és magabiztos volt...és lám sosem volt baja a pasikkal. :S

2013. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A felsorolt tulajdonságok csak példálózó jellegűek, nyilván én is tisztában vagyok vele, hogy mi miből fakad és mi ellen lehet tenni. Kisarkított példák egyértelműen.

Csupán reflektáltam azokra a kérdésekre, amikor valaki azon sír, hogy ő túlsúlyos/gebe/szerinte csúnya/előnytelen külsejű/stb. férfi, és hogy nem kell a nőknek, és hogy ez milyen csúnya dolog és minden nő a Földön egy utolsó szemétláda, amiért nem az ő belső szépségéért szereti őt. Várom ezeknek a srácoknak is a válaszát a kérdésemre, egyébként.

2013. jún. 3. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!