Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy "igazi férfi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy "igazi férfi" nem jár prostihoz?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt nőktől véleményként, hogy szexért fizetni undorító és hogy egy igazi férfinak nincs is rá szüksége. Vagy azért, mert barátnője van vagy azért, mert ha éppen nincs, könnyedén szerez magának szexpartnert.

Ki hogy látja ezt a kérdést?



2014. jan. 17. 22:07
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
79%

Az igazi férfi a szex előtti vadászatot is élvezi. A kihívást és a büszkeség érzését, amikor a hölgy kielégülten felnyög, mert tökéletesen kielégítetted.


Egy prostit készen kapsz, sok pénzést, és nem valószínű hogy a napi 20. szexelése után téged élvezni fog. Hát hol ebben a testi-lelki kielégülés? Nekem sehol. Maradok az első verziónál.

2014. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
71%

"Vadászösztön van, csak esetleg nem mindenkinek megfelelő a fegyverzete a vadászathoz-képletesen szólva."



kimondtad: nem elég férfias.

2014. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Maga ez a dolog így hülyeség,mert ha nem akarja senkinek nem mondja el és akkor nem is tud majd senki róla.

De bizony nehéz nagyon a hormonokat és a vágyakat kontrollálni főleg ha még nem volt senkid,mint például nekem.És ez nem ilyen egyszerű dolog,sokszor vannak minden ember életében hullámvölgyek amikor néha erősebb néha gyengébb,és bizony mikor gyengébb vagyok ilyen téren én is gondoltam már rá,hogy elmenjek egyhez.Legalább tudjam milyen,csökkentsem a vágyat,és ne nézzenek le amiatt hogy még azt se tudom milyen a szex és hogyan működik egyáltalán.

De mindig meghátrálok,mert érzem hogy soha nem tudnám csak így megtenni ezt egy idegen nővel. :/

22/F

2014. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

nekem van egy haverom, aki motorbalesetben elvesztette az egyik labat es azota csak prostihoz jar ... szerintem elfogadhato (engem sosem zavart) ... de valojaban nem is erdekel, hogy mas mit csinal.


prostitucio mindig is volt az osidokben is ... es nem feltetlenul az a prostitualt, aki kurtizankent keresi a kenyeret ... inkabb tartom annak az olyan irodista asszonykakat, akik beterdelnek a fonoknek egy kis elonyert, kozben apuci huzza az igat, hogy a csaladnak minden meglegyen.


ne itelj, hogy ne iteltess ... es egyik sem jobb a deakne vasznanal :)

2014. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írja, inkább a lelki űrök/bajok, ami miatt járnak. Többnyire a testi paraméterekkel nincs probléma, ezek az emberek nem tudhatják, milyen érzés az amikor a lány elkezd ellenállhatatlan vágyat érezni iránta, mikor pedig összejön vele, a lány nagyon sokszor elmegy, aztán együtt elaludni, hogy a lány a mellén nyugtatja a fejét, simogatja a hasát, és suttogja: "szeretlek". Ez az, amit egy prostihoz járó férfi idáig jórészt teljesen nélkülöz!
2014. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
22.19 és akkor még nem is beszéltünk azokról, akik a pénzes fickókkal vannak együtt.
2014. jan. 17. 22:22
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

#13, hidd el, hogy egyáltalán nem olyan nagy durranás nővel lenni mint amilyennek az emberek beállítják.

Sokkal több minden zajlik fejben mint testileg, és utólag úgyis megbánnád, hogy az első alkalom, bár pasiknál fizikailag nem létezik szüzesség, de tudatban akkor is bánnád, hogy nem azzal veszted el akit szeretsz is.


De mivel egy ilyen szexközpontú szar világban élünk ahol a villamosról is az alig-öltözött Tezenis-es mosolygó csajok néznek vissza rád, persze, hogy egy nagy dolognak érzed/hiszed a szexet, miközben nem az.

2014. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 viktorvarga ***** válasza:

ha valaki jóképű,jó dumás nincs szüksége qrvákra.de azért van akit nem áldott meg az isten ezzel.akinek szép melle volt egész életében,lehet undoritónak tartja a műmellet.

nem fekete fehér semmi az életben

2014. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Egy strici milyen helyzetben van ebben az esetben? :) Qrvahoz jar, de megsem :D
2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
65%

"De bizony nehéz nagyon a hormonokat és a vágyakat kontrollálni főleg ha még nem volt senkid,mint például nekem."


ez azért van mert nem vagy elég férfi. igazolod a kérdést

2014. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!