Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy "igazi férfi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy "igazi férfi" nem jár prostihoz?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt nőktől véleményként, hogy szexért fizetni undorító és hogy egy igazi férfinak nincs is rá szüksége. Vagy azért, mert barátnője van vagy azért, mert ha éppen nincs, könnyedén szerez magának szexpartnert.

Ki hogy látja ezt a kérdést?



2014. jan. 17. 22:07
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
44%

Az "igazi férfi" valóban nem kényszerül rá, hogy prostihoz menjen. Ha szexelni akar, fog találni szexpartnert.

Az ilyen férfiak tudják, hogy kell hódítani, hogy kell bánni a nőkkel. Ritka az a nő, aki ellenáll nekik :)

2014. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
#18 én se vagyok jóképű, nincs rossz alakom bár vékonynak tartok magam, mégis van egy 7+ éves kapcsolatom, és soha életemben nem gondoltam volna, hogy ilyen szép lánnyal legyek együtt, mint amilyennel együtt vagyok. Előbb utóbb úgyis mindenki megtalája azt akihez illik, csak magadat kell adni és nem színészkedni, vagy görcsösen keresni az igazit.
2014. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Az tényleg rendkívül férfias amikor felcsíp egy kis vodkáért farkalható ribot..
2014. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
14%

es azert azt se felejtsuk, hogy a prostitucion belul is szeles a paletta:


vannak a lucskosok, akik az ut mellett dolgoznak ... nekik a borravalot kapo soforok allnak felre, akik napokig nem jarnak haza es jol esik neha egy kis kenyeztetes


de ott vannak az okoskak ... fiatal egyetemistak sokasaga penzes tamogatot keres ... ott vannak a kuplerajokban, barokban es szalonokban dolgozo lanyok ... neten rendelheto unatkozo haziasszonyok, avagy rezsit kiegeszito felesegek ... valojaban a celebek nagy resze is prosti a maga modjan ... es hat vannak az urilanyok, a magas korokben mozgok


de szep szines a vilag! nincs is ezzel semmi baj :)

2014. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
nem fizetek alkoholt nekik :)
2014. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
14%
Amugy pedig: egy igazi ferfi igen is prostihoz megy ha felre akar kufircolni, mert mint a szamuraj kozmondas tartja: az idegen huvej(ly) edzi a kardot ... szoval inkabb egy prostinal oldja a feszultsegeit, mint kapcsolatba bonyolodjon egy masik nocivel. Csalados embernel inkabb elfogadhato ha az uzleti utak alkalmaval szorakozik egy kicsit, mint a csalad mellett szeretot tartson.
2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
67%

hát én nőként inkább a r!panchuszárokat tartom undorítónak.

A prostizás tiszta sor: minőségi szex biztonságos környezetben. Számomra olyan, mintha a menza helyett elmenne egy drága étterembe.


A férfi az férfi. Nagyon kevés vár türelemmel élete asszonyára, hamarabb nyit a kalandok felé, mert hajtja a vére. De ha már kell és kapcsolatot nem talál akkor vagy egy állandó szexpartnert keres aki megbízható vagy igényes prostihoz megy. Én ebben semmi borzalmasat nem találok.


A partiribik használatát annál kevésbé veszi be a gyomrom. Én úgy láttam nekik sem kell udvarolni, az ő koktéljuk is kerül annyiba mint egy fizetős hölgy, de magas a kockázat, mert ezek a lányok csak hagyják használni magukat. Semmi felelősség és tudatosság nincs bennük így a nemi bajok is könnyebben terjednek általuk.


Egy férfi a tetteitől lesz férfi. És elvárom, hogy nemcsak az élet egyéb hanem a szexualitás terén is legyen annyira igényes, hogy vigyáz magára.


Nem a szexualitása tesz egy férfit férfivé.

2014. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
62%

magasan képzett nőhöz képest elég nagy butaságokat írsz alfi


egy rászoruló vagy kényszerített személy szexuális kihasználása nem pártolandó egy férfi számára

2014. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Költőnő? ***** válasza:
éppenséggel el nem ítélem érte, de buksimit sem kapna, annyi bizonyos...
2014. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Hát igen, köztudottan az összes prostituáltat szexuális szolgáltatásokra kényszerítik. Mindegyik azonnal tisztességes munkát vállalna, amint összegyűlne a rezsire/hazaútra való.
2014. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!