Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt mondjátok egy lányra, hogy "aranyos", akkor tetszik Nektek?

Figyelt kérdés
Az aranyos alatt mit szoktatok érteni? Azon kívül,hogy aranyos...:D
2014. jan. 18. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... változó, lehet hogy kapcsolathoz nem tetszik eléggé, de mindenképpen tetszik
2014. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül tetszik, lehet, hogy csak egy gesztusát tartottam aranyosnak. De persze tetszhet is.
2014. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Én is kérdezhetek? HÁNY ÉVES VAGY???

Nem hiszem el, hogy ilyen degenerált kérdésekkel van teli ez a szájbavert fórum...

2014. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat,nekem emlyik nö aranyos az altalaban tetszik,minden esetre megdugnam :) 24/f
2014. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez olyan mint amikor küldesz valakinek egy -et.

Ha egy haverodnak küldöd az nem azt jelenti,hogy meleg vagy vagy ilyesmi,csak nagyon bírod őt. Ha egy lánynak küldöd az se feltétlen azt jelenti,hogy szerelmes vagy belé,csak szereted őt mint barátot. (ez fiú szemszögből.. :)

Tehát az aranyos is jelenthet sok mindent attól függ ki mondja,milyen helyzetben,milyen a kapcsolatotok stb...

2014. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy szivet*
2014. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam, aki fiatalabb nálam pár évvel. (esti tagozat) Egyszer azt mondtam rá, hogy "aranyos", mikor kérdezték, mit gondolok róla. El tudtam volna képzelni vele, de én nem vagyok nyomulós fajta és Ő is visszahúzódóbb lánynak tűnt, így nem lett semmi belőle. Azóta pár napja összejött mással, így már felejtős a dolog. Én nem vagyok senki kapcsolatának megrontója elvégre. :) De gyakran volt, hogy egész órán Őt néztem, mert úgy vonzotta a szemeim.
2014. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek az aranyos csajok, viszont a szexnél nem tudok bevadulni tőle. Féltem Őt :D A r*b*nc az más tészta...
2014. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
olyan fiatal kislányokra mondom akik 14-16 évesen nőnek hiszi magát a valóságban meg gyerek
2014. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hat nem tudom mi aranyossagot latsz egy 14-16evesben,az a legidetlenebb korosztaly.
2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!