Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Na van ugye egy srác,az osztályomba jár és nagyon aranyos,vicces,de amikor a "nagyon jó haverjaival" van akkor idióta.Ma is velük volt és azt mondta ronda vagyok.De mégis máskor kedves és annyira édes!Mit csináljak?:( Már volt 4 barátnője,de mindet szerette,és csak egyel szakított Ő,mert a lány bunkó volt,de a többivel jól megvolt.Azt nem tudom pontosan, miért szakítottak vele a többiek,de azt hiszem azért,mert más tetszett meg nekik,na de mindegy mégis annyira tetszik!:(

Mit csináljak?



2013. máj. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd le a rózsaszín napszemüveget és lásd tisztán a dolgokat. Kétlem, hogy jó lenne neked mellette.
2013. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ezek a tini szerelmek olyan edesek! csabisd el ha tetszik! bar nem tudom hanyevesek vagytok. a fiuk kesobb ernek es lehet, hogy agyilag nem fogja fel,hogy te mit is akarsz tole! nalunk ez csak olyan 30eves kor felett fejlodik ki! na jo eleg a humorbol. szoval probalj kozeledni hozza! fogd meg a laba kozott. ettol biztos tudja majd! na jo! mond meg neki mit erzel! ennyi! vagy te lesz a legboldogabb ember a foldon! vagy egni fogsz elotte. de ezt mashogy nem lehet. batorsag!
2013. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezeket a dolgokat nem lehet megrendezni, nem lehet sürgetni... Add önmagad, érezd jól magad és majd minden jön magától.Amúgy meg ne izgasson, hogy hogy viselkedik a haverjai körül. Minden fiú ilyen. "hú, de menő vagyok", egyedül meg nyuszik. Olyanok, mint a kiskutyák. Messziről ugatnak, közelről reszketnek. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Esetleg, ha elmondod neki, hogy mit érzel, talán kicsit bátrabb lesz (ha tetszel neki), de szerintem pár hét és már más fog tetszeni neked! :)

2013. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)Nem hiszem,hogy más fog tetszeni,mert már 2 éve tetszik://
2013. máj. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!