Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vállalnátok alibi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vállalnátok alibi kapcsolatot egy meleg pasinak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 14:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Pénzért bármit. :D
2014. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem, inkább kiállnék mellette, hogy ne kelljen elrejtenie önmagát néhány korlátolt barom miatt.
2014. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"A legtöbb hetero kapcsolatban ez így működik, csak hazugsággal"


És te ezt honnan veszed?

Közvélemény kutatást végeztél?


Amúgy meg nem vagyok homofób, de nem!

Nem bírnék egy hazug kapcsolatban élni, inkább felvállalnám magam!

Nem vagyok gyáva, úgy élem az életem, ahogy akarom, senkinek semmi köze hozzá!

2014. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

hát jaja, szép dolog a felvállalás, csak mondok neked pár megtörtént esetet, amint valakiről ez nyíltan kiderült, és nem én álmodozok, hanem ez itt a magyar realitás:


1, munkahelyről való azonnali kirúgás, valami extra blőd de valósnak beállítható indokkal

2, sportegyesületből való kiba..ás, mondván, az élsport nem kislányoknak való

3, bizonyos egyetemi szakok se tűrik meg a melegeket (tudok én már pszichol. szakról kirúgott srácról, de orvosiról is, 4szemközt megmondta neki az illető illetékes, hogy na azért nehogymáá egy orvos buu legyen.


stb stb stb stb

2014. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

egy még jobbat hozzá teszek:

közepes vidéki városban még kreált bűncsleekménybe is bele rántották, egészen maffia-szerű megszervezettséggel, mondván: egy kisbu.. ezt érdemli ... ennyi. és miután az életét tönkre vágták végérvényesen, persze a végén csak felmentették minden alól, de egy több éves eljárást egész királyul le lehetett ellene folytatni, az összes ezzel járó kicsinálással, besározással, és bizony, igen, még a kreált bizonyítékokkal is.

2014. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Munkahelyen alapból gáz melegnek lenni, ha csak nem a médiában, vagy melegbárban dolgozik az illető, de nagyon sok mindent fel tudnék hozni, ahol hátrány ez.

Ezért keresek én is ,,barátnőt" egy leszbi lány lenne a legjobb, akivel barátok lehetnénk :S

2014. márc. 23. 13:59
 27/30 anonim ***** válasza:

"Munkahelyen alapból gáz melegnek lenni"

Egy nagy informatikai cégnél dolgozom, jelentem, itt sem hátrány melegnek lenni.

2014. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

En ezt ugy oldottam meg, hogy a szuleimnek (nagymamam es anyukamnak) elmondtam, hogy Timi a baratnom, igazabol Tibi es a pasim :D A legtobb baratom is tudja es semmi bajuk vele, persze a tagabb kornyezetem nem tudja, de igy az egesz csaladom tisztaban van vele (hala a hugomnak, aki azt akarta elerni hogy mindenki utaljon a csaladbol, de a hugom megatalkodott, maniakus hazudozo sajnos...)

Vegul is ez mar egy nyilt titok, de tulajdon keppen nem erdekel mar ha valaki erre utalgat es bantani probal, lepereg. Mindenki magat minositi. Persze a melegek egy bizonyos retegetol en is rosszul vagyok, mert en soha nem alkalmizgattam, nem vagyok egy bulizos alkoholista, stb... Sajnos ez nagyon sok mekegre igaz, nekem ez sosem jott be. Mar lassan masfel eve egyutt vagyok a parommal (annak ellenere hogy o sem volt egy angyal de megvaltozott, viszont sokszor volt problemank a pialasbol).

19/m/a

2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem már van párom, és így szerintem ez abszolút megoldhatatlan. De ha épp nem lenne, akkor se hiszem, hogy belemennék ilyenbe. Nagyvárosban persze nyilván másabb, de ahol lakom, sok ismerősöm van, és elég furán venné ki magát, ha egyszer még veled látnának utána meg egy tök más sráccal próbálnék összejönni. Szóval a válasz nem. Tényleg az lenne a legjobb, ha találnál egy hasonlóan gondolkodó leszbi lányt.
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

mi az a 19/m/a ?

masculin? vagy mi? bírom ezeket a rövidítéseket, de legtöbbször nem értem.


Egyébként csajok hééé, azóta esetleg valaki alibire?

2014. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!